Strona 1 z 1

NaNoWriMo

: 06 sie 2019, 14:45
autor: An-Nah
Być może słyszeliście o tej akcji - National Novel Writing Month, miesiąc pisania powieści. Odbywa się w listopadzie. Cel to napisanie 50 tysięcy słów tekstu, najlepiej powieści, ale ludzie piszą właściwie wszystko (opowiadania, fanfiki, teksty naukowe...). Idealny moment do zmotywowania się i napisania czegoś nowego, podłubania w dawno porzuconym projekcie, wyrwania się z writer's blocka. Choć 50k jest domyślnym celem, tak naprawdę każdy, kto wykorzysta tę okazję i coś stworzy jest zwycięzcą - a na pewno takie podejście panuje na polskim forum NaNo, więc nie należy się obawiać że 50k to za dużo (w praktyce - 50k jest naprawdę do zrobienia!). Ludzie są przyjaźni, motywacja wylewa się zewsząd, polska społeczność NaNo to jedno z najbardziej puchatych miejsc jakie znam w internecie, więc naprawdę polecam :3 Sama biorę udział od kilku lat już, od zeszłego roku zajmuję się koordynacją krakowskiej grupy (spotykamy się co tydzień w listopadzie i okazjonalnie w ciągu roku)

Wiem, że do listopada jeszcze parę miesięcy, ale jeśli ktoś jest zainteresowany (a polecam!) to sierpień-wrzesień są dobrym momentem nad rozpoczęcie planowania. No, chyba, że jesteś kimś, kto wybiera temat tekstu 31 października i pisze bez planu - też dobrze! W każdym przypadku: zapraszam w tym roku :3 I w każdym następnym też.

Re: NaNoWriMo

: 01 wrz 2019, 14:40
autor: Zwierz Hienisty
Wszystko co napisaliśmy, usunęliśmy, wszystkie opowiadania, które wtedy dostały jakiekolwiek nowe fragmenty poszły do kosza. Nigdy więcej. Wydawało się fajne,ale skończyło koszmarnie.

Re: NaNoWriMo

: 02 wrz 2019, 18:19
autor: An-Nah
Przykro mi, że mieliście takie doświadczenia.