Poleć tekst

Tutaj piszemy o wszystkim co z fanfikami związane, szukamy beta readerów, prosimy o porady, prezentujemy swoje przemyślenia.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Hermi
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Hermi » 02 sty 2014, 21:26

Najoryginalniejszy time travel fik jaki czytałam do Harry'ego Pottera:
http://archiveofourown.org/works/1113639
Szkoda, że to one-shot.
Nie będę jak liść porwany przez wiatr
Nie będę także jak ocean bez fal
Nie będę się bała upadać by wstać
Być światłem wschodzącego dnia
Autor Nieznany - Czarna noc (parafraza)

kropek
amator

poszukuję ff

Postautor: kropek » 13 lis 2014, 22:24

Szukam ff gdzie bohaterowie zamieniają się ciałami albo gdzie bohaterowi nagłe zmienia się płeć(po polsku)

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Poleć tekst

Postautor: Vampircia » 10 lut 2016, 20:11

Dawno nikt tu nie zaglądał, więc odświeżam temat, bo to istotne, żeby ludzie wiedzieli, co na naszym forum jest warte przeczytania. Może nie czytają, bo się boją, że zmarnują czas, a nic nie znajdą, dlatego ułatwmy ludziom życie i wypiszmy, co naszym zdaniem na forum jest godne polecenia. Oczywiście na forum jest mnóstwo dobrych tekstów, więc w tej chwili nawet wszystkich nie pamiętam. Dlatego z góry przepraszam, jeśli ktoś się poczuje pominięty. Wymieniam to, co akurat w tym momencie pierwsze przychodzi mi do głowy:
- "Tysiąc żywotów Seta" Meg. Dobre opowiadanie, tylko szkoda, że nie jest kontynuowane.
- "Nie będę więcej pisał. Dziękuję. Do widzenia" Skorpiona. Naprawdę fajne i zaskakujące.
- "Kłamiesz, skarbie" Hiena. To opowiadanie jest takie inne niż wszystkie i to mi się w nim podoba.
- "Tajemnica Smoka Wawelskiego" Mir. Genialne, ale raczej zawieszone na wieki.
- "Krwawa Barbara" Meg zapowiada się spoko, więc miejmy nadzieję, że będzie kontynuacja.
I bardzo zainteresował mnie nowy fik Q "Wszyscy ludzie generała", więc jeśli widzieliście nowe Gwiezdne Wojny, to warto obczaić.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Poleć tekst

Postautor: Vampircia » 06 mar 2016, 23:35

Odkopuję. Może ten temat ktoś uzna za przydatny.
Obrazek

Wróć do „Rozmowy o twórczości”