Najlepszy portal blogowy na fanfika?

Tutaj piszemy o wszystkim co z fanfikami związane, szukamy beta readerów, prosimy o porady, prezentujemy swoje przemyślenia.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Teru
uczeń
Kontaktowanie:

Najlepszy portal blogowy na fanfika?

Postautor: Teru » 26 sie 2014, 12:44

Witam!
Po tak długiej nieobecności powracam do was z pytaniem... Jaki serwis blogowy najbardziej polecacie na publikacje swoich fanfików? Obecnie nie jestem w temacie chociaż kiedyś prowadziłam bogów wiele, no ale przez te kilka lat widzę, że się trochę pozmieniało. Nie wiem gdzie spotkam się z większym odbiorem, bo jak wiadomo jedne są popularne bardziej inne prawie wcale. Zależy mi też na możliwości dużego manipulowania wyglądem,fajnie by było gdyby był edytor html.
Wcześniej miałam zamiar dodawać je na deviantarcie, jednak jeśli nie są one po angielsku, szansa na dotarcie do kogoś są jednak nikłe.
Co polecacie?

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 26 sie 2014, 12:59

Ja polecam blogspota, ale poza onetem nie miałam do czynienia z innymi. Ale na blogspocie możliwości zmiany wyglądu są duże, nawet jak nie znasz się bardzo na htmlu. A to, do jak wielu osób dotrzesz, to już raczej kwestia tego, jak się zareklamujesz i jak dobre będą Twoje fiki.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Teru
uczeń
Kontaktowanie:

Postautor: Teru » 26 sie 2014, 13:09

Dziękuję :) Też myślałam o blogspocie, jednak wolałam się jakoś upewnić. Jest całkiem popularny i jakaś szansa na odbiór jest :) Dziękuję bardzo, jednak jesli ktoś ma jeszcze jakieś ciekawe propozycje to czekam :P

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 26 sie 2014, 15:01

Na blogach mało się znam, w zasadzie to jestem zupełnie zielony, ale z potrzeby zapisywania gdzieś fików przełamałem się i korzystam z bloggera. Jest prosty w obsłudze, poza tekstami wrzucam obrazki, tabelki, listy i inne pierdółki. Nie narzekam.
A to, do jak wielu osób dotrzesz, to już raczej kwestia tego, jak się zareklamujesz
This.
Obrazek

Erraii
amator
Kontaktowanie:

Postautor: Erraii » 26 sie 2014, 17:53

Zgadzam się z moimi poprzednikami. Ja oprócz bloggera bawię się na bloogu, głównie z kwestii przyzwyczajenia. Nie jest tak rozbudowane jak to pierwsze, ale w ostateczności wystarczy.
Mój blog
kaji.bloog.pl

Indra
amator

Re: Najlepszy portal blogowy na fanfika?

Postautor: Indra » 12 cze 2017, 21:55

Ja polecam Blogspot i Wordpress. Zwłaszcza jak ktoś trochę liznął HTML i CSS. Można robić cuda. A nawet dla osób chcących bez ingerencji w kod zrobić sobie "ładny" blog, to blogspot daje radę. Stanowczo odradzam Onet i inne portale z przymusowymi reklamami.

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 19 lip 2017, 20:49

Mam pytanie odnośnie portali społecznościowych. Od jakiegoś czasu mam swojego bloga, poza nim jeszcze kilka innych przeznaczonych na opowiadania, ale tylko mój "główny" blog ma stronę na fb i teraz zastanawiam się, czy portale typu fb, instagram nie są lepsze na zamieszczanie treści od jakichś tam blogów? Bo na moim blogu niewiele się dzieje, prawdopodobnie nikt go nie czyta, a z kolei na fb zdarzają mi się pojawiać informacje o nowych wyświetleniach strony i że ktoś lubi moją stronę. Czy nie lepiej zastąpić bloga z opowiadaniem stroną na fb?
Obrazek

Awatar użytkownika
kociara81
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: kociara81 » 21 lip 2017, 23:54

Co do promowania pomyśl o zrobieniu własnego tumblr. Ale tu raczej więcej anglojęzycznych ludzi.

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 24 lip 2017, 13:24

Ale nie mówię o promowaniu tylko o "przerzuceniu się". FB zamiast bloga, czy to ma sens?
Obrazek

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 24 lip 2017, 19:39

Nie ma. Promowanie się i wrzucanie jakichś przemyśleń na fanpejdża to dobry pomysł, ale całkowite przerzucenie absolutnie nie.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 24 lip 2017, 22:02

A Janina? Mir nie zna Janina Daily? :P
Ale fakt, to raczej krótkie posty w porównaniu z opowiadaniami.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 24 lip 2017, 22:09

Nie znam, ale tak czy siak opka i dłuższe przemyślenia nie pasują mi na fejsa.
Hyuu~!

Wróć do „Rozmowy o twórczości”