Meme

Tutaj wrzucamy nasze memy.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Hermi
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Hermi » 13 lis 2014, 15:21

Jestem obrażona, występuję w meme tylko raz :evil: I do tego jako jednonocna przygoda.
Nie będę jak liść porwany przez wiatr
Nie będę także jak ocean bez fal
Nie będę się bała upadać by wstać
Być światłem wschodzącego dnia
Autor Nieznany - Czarna noc (parafraza)

Awatar użytkownika
kociara81
moderator

Postautor: kociara81 » 13 lis 2014, 21:53

Mnie też za mało ;_;.

I nie jestem zadowolona z tego pytania o paringach. Mogłaś bardziej kreatywnie. Kurna jestem bi. To otwiera dużo śmiechowych i dziwnych możliwości.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 13 lis 2014, 22:03

A mnie się meme bardzo podoba i mnie rozśmieszyło. Ale coś podejrzanie dużo Miszy było, i to w dziwnych sytuacjach.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Astroni
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Astroni » 13 lis 2014, 22:47

RedHatMeg pisze:13.Jaki jest najbardziej skrywany fetysz 6?
Astroni lubi się przebierać za damskiego Doktora Who i udawać, że przybywa na planetę Daleków, gdzie ich przywódca zaczyna pałać do niej zakazaną miłością i w ten sposób Dalekowie stają się przyjaźni wobec całego wszechświata.

Bingo Obrazek

RedHatMeg pisze:11.Jeśli napisałabyś fika 1/6/12, jakie byłyby ostrzeżenia?
Skorpion/Astroni/Natka. Ostrzeżenia: Kosmici i OC Natki.

Kosmici to jak rozumiem o mnie? :lol:

Faktycznie tym razem sporo było fajnych okazji dla szóstki - nierówno jest to meme skonstruowane niestety. Może przetasuj i zrób jeszcze raz?
Nie ma "koniecznych" opisów i "mniej ciekawych" fragmentów - piszemy tak,
jakby każde zdanie było najważniejsze i jakby miało być naszą wizytówką.

[center]^^^[/center]
Mówi się, że Dukaj powiedział, że Tylko niewolników, szaleńców i samobójców nie obchodzi polityka. Mało kto wie jednak, że powiedział to ustami nie słynącej z mądrości postaci i to w świecie, w którym demokracja jest zarazą, a Słońce krąży dookoła Ziemi (naprawdę, nie tylko według astronomów!).

Awatar użytkownika
kociara81
moderator

Postautor: kociara81 » 14 lis 2014, 06:11

A rób jak najbardziej.

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik

Postautor: Natka » 28 lis 2014, 23:13

Przepraszam za nierówność meme >_> (aka. "ale ja tu tylko tłumaczę!" ;)

Hiiri: No ba, że by musiało być ostrzeżenie o OC. Nie da się dobrze znać Natki i o mnie nie wiedzieć.

No, przynajmniej przy częstej komunikacji przez internet XD

Ok, spadam się wykąpać z grochówki ;P
OC-holic

Awatar użytkownika
kociara81
moderator

Postautor: kociara81 » 29 lis 2014, 00:34

Zwierz Hienisty pisze:Natko, tak offtopowo: co to za "hiiri"?

Ja akurat nie wiem, ale coś mam dzwine przeczucie że to tulpa XD.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 29 lis 2014, 13:08

Przepraszam, ale nie mogłam się powstrzymać. Musiałam... po prostu musiałam.

ISET - zboczone meme

1. Joanna
2. Gareth
3. Hilda
4. Chen
5. Abz
6. Iku
7. Ib
8. Rinan
9. Derks
10. Kelly
11. Tom
12. Jonathan

1.Jakie byłyby Twoje odczucia, gdyby 7/8 było w kanonie?
Eno, myślałam, że wyjdzie coś głupiego, a to... To by było nawet dobre! Hilda wreszcie miałaby dobry pretekst, żeby urządzić sobie bitch fight z Rinan. Wszyscy lubią bitch fight. A Ib... pewnie by za wszystko przeprosił i wrócił do Hildy z podkulonym ogonem. Telenowelowate s-f to coś, co vampircie lubią.
2.Co by się stało, gdyby 12 zrobił dziecko 8 (albo w drugą stronę, jeśli miałoby to więcej sensu)?
Albo wyszedłby ćwierćmeksykaniec albinos, albo ładnie opalony Anahibianin z endermanimi ślepiami.
3.Czy 2 i 6 tworzyliby dobrą parę?
Idealną:3
4.5/9 czy 5/10?
Zdecydowanie to drugie. Przecież Abz nie jest w typie Derksa.
5.Co by się stało, gdyby 7 natknął się na 2 i 12 uprawiających seks?
Chwila, muszę to sobie zwizualizować... Chwila... Wizualizuję... wizualizuję... Jeszcze... Kurcze, fajnie się wizualizuje... Tak, zdominuj tego latynoskiego ogiera. Niech se nie myśli, że ciemna karnacja daje +10 do bycia macho... Wchodzi Ib, gapi się przez chwilę z tępym wyrazem twarzy i mówi: „Ale dziwni ci Ziemianie.”
6.Napisz streszczenie potencjalnego ff 3/10
Hilda i Kelly zostają porwane przez eneferców (NFR – najwyższa faza rozwoju, Lem się kłania), którzy okazują się wielkimi fanami przygód załogi Spacedivera i śledzą jej poczynania od samego początku. Ale okazują się też shipować pairing HildaxKelly, więc majstrują im w umysłach, żeby zaspokoić swoje chore zachcianki, ale przychodzi król eneferców i przykładnie każe niesfornych poddanych, bo majstrowanie w umysłach istot niższych jest nielegalne. Oddaje Hildę i Kelly na statek, wymazując im wspomnienia, więc jest tak, jakby się nic nie stało.
7.Zaproponuj tytuł dla fika typu hurt/comfort 7/12.
„Wróć do mnie, śnieżynko”
8.Jakiego narzędzia literackiego/wątku fabularnego użyłabyś, aby 4 rozdziewiczył 1?
Prościzna: alternatywna rzeczywistość. Chen znajduje urządzenie umożliwiające podróże między wymiarami. Trafia do rzeczywistości, gdzie on i Joanna są świeżo poślubioną parą Amiszów, która nie skonsumowała jeszcze związku (tak, w tej rzeczywistości są też Chińczycy Amisze). Ponieważ Amiszowy odpowiednik Chena tuż po ślubie zostaje śmiertelnie potrącony przez furmankę, nasz bohater postanawia zająć jego miejsce, by ulżyć Joannie w cierpieniu... i ją przy okazji przelecieć.
9.Co 7 mógłby krzyczeć szczytując?
„Na święte lodowce!” No bo niby co innego? Wszyscy Anahibianie tak robią, tak samo jak wszyscy Ziemianie krzyczą „O mój Boże!” Nie wiedzieliście? Oj, same prawiczki na tym forum.
10.Gdybyś pisała songfika o 3, jaką piosenkę byś wybrała?
„Du Hast”
11.Jeśli napisałabyś fika 1/6/12, jakie byłyby ostrzeżenia?
Uwaga: strap-on, xeno plus technobełkot
12.Dobra strategia podrywu dla 10 do użycia na 2?
„Rudość może poważnie odbić się na twojej psychice. Ale znam dobrą terapię.”
13.Jaki jest najbardziej skrywany fetysz 6?
Zakładanie piżamy na noc.
14.Czy 11 poszedłby do łóżka z 9? Na trzeźwo czy po pijaku?
Na trzeźwo ni cholery. Tylko nieprzytomnego Derksa dałoby się wyruchać (chyba, że jest się wiadomo kim). Ale gdyby Tom był naprawdę zdesperowany, to mógłby użyć szantażu. Ze swoim słuchem pewnie znał najmroczniejsze sekrety wszystkich załogantów.
15.Jeśli 3 i 7 byliby parą, kto (najczęściej) byłby na górze?
Ale... ale oni są parą... No wiadomo, że Hilda.
16."1 i 9 tworzą szczęśliwy związek, dopóki 9 nie odchodzi nagle do 4. 1 ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z 11 i krótki, nieszczęśliwy romans z 12. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie 5, odnajduje prawdziwą miłość w osobie 3." Jak zatytułowałabyś tego fika?
„Zostać żeńskim Jackiem Harknessem – historia prawdziwa”
Wymień trzy osoby, które mogłyby to Twoim zdaniem przeczytać.
Mir, Preity i mój dziadek.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 29 lis 2014, 13:17

Haha, jak się zastanowić, to chętnie przeczytałabym fiki do połowy z tych pytań i odpowiedzi. Odpowiedź z Amiszami... Rany... Genialne... Chcę to...

Ale liczyłam na jakiś przekrój dupy, więc trochę się zawiodłam.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 29 lis 2014, 13:21

Zróbmy rysunkowe meme, to wtedy będą mogły być przekroje dupy. Amisze zaskoczyły nawet mnie. Nie sądziłam, że mogę coś takiego wymyślić.

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 29 lis 2014, 13:26

Ha! Nie spodziewałaś się mnie tutaj, co?

Pewnie to, że nie kojarzę większości postaci odbiera mi połowę zabawy, ale i tak znajdowały się tam fajne momenty. Na przykład:
Vampircia pisze:5.Co by się stało, gdyby 7 natknął się na 2 i 12 uprawiających seks?

Chwila, muszę to sobie zwizualizować... Chwila... Wizualizuję... wizualizuję... Jeszcze... Kurcze, fajnie się wizualizuje... Tak, zdominuj tego latynoskiego ogiera. Niech se nie myśli, że ciemna karnacja daje +10 do bycia macho... Wchodzi Ib, gapi się przez chwilę z tępym wyrazem twarzy i mówi: „Ale dziwni ci Ziemianie.”

Vampircia pisze:8.Jakiego narzędzia literackiego/wątku fabularnego użyłabyś, aby 4 rozdziewiczył 1?

Prościzna: alternatywna rzeczywistość. Chen znajduje urządzenie umożliwiające podróże między wymiarami. Trafia do rzeczywistości, gdzie on i Joanna są świeżo poślubioną parą Amiszów, która nie skonsumowała jeszcze związku (tak, w tej rzeczywistości są też Chińczycy Amisze). Ponieważ Amiszowy odpowiednik Chena tuż po ślubie zostaje śmiertelnie potrącony przez furmankę, nasz bohater postanawia zająć jego miejsce, by ulżyć Joannie w cierpieniu... i ją przy okazji przelecieć.

Vampircia pisze:16."1 i 9 tworzą szczęśliwy związek, dopóki 9 nie odchodzi nagle do 4. 1 ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z 11 i krótki, nieszczęśliwy romans z 12. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie 5, odnajduje prawdziwą miłość w osobie 3." Jak zatytułowałabyś tego fika?

„Zostać żeńskim Jackiem Harknessem – historia prawdziwa”

I znów mi smutno, bo ty masz wenę, aby pisać serię opowiadań i rozwijać własnych bohaterów, a ja ni cholery. I nie mogę zrobić takiego meme z własnymi postaciami.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 29 lis 2014, 13:30

Jeszcze wszystko przed tobą:)

Zakładanie piżamy na noc.

Kurcze, nikt nie załapał tego dowcipu?

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 29 lis 2014, 13:31

Vampircia pisze:Kurcze, nikt nie załapał tego dowcipu?

Ja tylko wywnioskowałam, że Iku śpi nago. :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez RedHatMeg, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 29 lis 2014, 13:40

Wszyscy Anahibianie śpią nago. Ale okej... może to nie był najśmieszniejszy dowcip. Kurcze, tyle by można rzeczy do takiego meme wymyślić. Chociaż te pytania z tytułami moim zdaniem są słabe, bo w tytule nie da się zbyt wiele zawrzeć.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 29 lis 2014, 15:43

Ja załapałam i mnie to rozśmieszyło :)
Hyuu~!

Wróć do „Meme”