G00 meme (music, 2xzestaw pytań)

Tutaj wrzucamy nasze memy.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik
Posty: 605
Rejestracja: 07 sty 2010, 19:56
Lokalizacja: Chmurny Kukułczyn

G00 meme (music, 2xzestaw pytań)

Postautor: Natka » 20 cze 2010, 16:27

tytuł: -
typ: music meme
fandom: Gundam 00
kategoria: 13+
opis: ćwiczenie literackie w którym należy napisać zainspirowany piosenką drabble/fragment fika w czasie jej trwania
ostrzeżenia: przed każdym fragmentem
znajomość fandomu: niekonieczna (jestem upartym stworzeniem i będę tu słać ff do g00, choć wiem, że go nikt nie zna, ale mam to na uwadze)
status: skończony
stwierdzenie: poezji śpiewanej nie miałam czasu interpretować, więc proszę o wybaczenie za durnoty

001. Francuska wersja "Once Upon a December"

Soma Peries nie pamiętała nic z okresu, zanim została superżołnierzem numer jeden. Z resztą i tak urodziła się w Ośrodku i wszystkie jej wspomnienia byłyby z nim związane. Może właśnie dlatego tak przywiązała się do pułkownika Smirnoffa. Był on pierwszą osobą, która traktowała ją jak człowieka, a nie jak obiekt badań. Zawsze jednak, gdy do jej głowy zawitała ta myśl, coś w środku zdawało się temu przeczyć. Było to jednak zbyt ulotne i nieistotne, by przywiązywać do tego większą wagę.

002. Varius Manx - Widziałam orła cień

Do akademii wojskowej Lisa Kujoh wstąpiła dlatego, że pragnęła uczynić wojny bardziej humanitarnymi, zminimalizować straty poprzez udoskonalenie strategii. Może to dziwny sposób myślenia, ale tak było. A potem stało się coś, co sprawiło, że zwątpiła. Pierwsza porażka, pierwsza strata spowodowana błędem, szczególnie bolesna, bo osobista. Nie potrafiła się po niej podźwignąć, dopóki oni do niej nie przyszli, przedstawiając swoją ideę, szaloną, ale tak pokrewną jej dawnym ideałom [koniec piosenki]

003. Patrick Nuo - Five Days (hej, gdzie poszły piosenki, do których się przyznaję, że mam je na liście?!)

Popołudniowe słońce powoli sączyło się przez liście rosnących wokół krzewów. Louise siedziała obok, dla odmiany w milczeniu ciesząc się pogodą. Nie, żeby przeszkadzało mu, kiedy zachowywała się żywiołowo. W końcu za to właśnie ją kochał, choć czasem było to uciążliwe i wprawiało go w nie lada zakłopotanie, a tym razem martwił się, że wykonanie jej pomysłu może ich wpędzić w kłopoty. Przecież mieli być w tej chwili zupełnie gdzie indziej.

004. Gintrowski, Kaczmarski, Łapinski - Kantyczka z Lotu Ptaka

[OMG
Uważaj na życzenia, bo mogą się spełnić.
...
Czy jak teraz zrobię walkower, to znaczy, że muszę skończyć meme?
Chyba nie.]

<sentence deleted>

[Nie. Do poezji śpiewanej się nie pisze bez namysłu ani na czas.
Nie, żeby się nie dało w ogóle tego napisać, ale ja nie jestem <cenzura> geniuszem. Ja emo jestem.]

ostrzeżenia: patos
005. The unsung War (Ace Combat 5 OST)

Dla tych, dla których dzięki nim koszmar wojny się skończył, lub którzy chociażby z bezpieczeństwa swego domu spoglądali oknem ekranu na bardziej niespokojne rejony i zatrzymywali tam mentalnie na chwilę, członkowie Celestial Being naprawdę byli Niebiańskimi Istotami. Dla tych, którzy myśleli bardziej cynicznie, czy to z egoizmu, czy też przez obrabowanie przez życie z wiary w ludzi i w przyszłość, byli bandą niepoprawnych idealistów, mieszających się w sprawy dla nich zbyt wielkie, których do końca nie rozumieją. Dla niektórych byli Diabłami. Śmiercią. Zniszczeniem. Nowy porządek zawsze rodzi się w bólu. Dla niego właśnie postanowili skalać swoje ręce.

ostrzeżenia: patos
006. Jacek Kaczmarski - Zbroja

Byli tymi, którym przyszło wypełnić ideały Aeolii Shoenberga. Nie było to lekkie zadanie. Nie było przyjemne. Zdawali sobie doskonale sprawę, że to, co dla nich czynią, jest złem. Z upływem czasu stawało się to coraz bardziej wyraźnym w miarę, jak świat przeobrażał się w wyniku ich czynów, niekoniecznie w sposób, jakiego oczekiwali. Jednak ze ścieżki, którą wybrali, nie było odwrotu, gdy raz na nią weszli, pozostawało im podążać nią do końca, albo jej, albo ich życia. Wszyscy byli gotowi zginąć dla Ideału. Zginąć dla tego, by już nigdy nie wydarzyło się to, co spotkało ich, by już nigdy sprawy polityczne nie niosły za sobą śmierci, nie wbijały się klinem w do tej pory spokojne, zwyczajne życia ludzi, którzy ich nie rozumieli, albo nawet nie mieli z nimi nic wspólnego. To było warte ofiary najwyższej, ta myśl, ten ideał sprawiał, że byli w stanie iść dalej.

ostrzeżenia: spoilery S1, kompletny brak sensu w połączeniu z utworem
007. Czerwony Tulipan - Jedyne co mam

A jednak zdarzało się, że to właśnie ich działania stawały się powodem tego samego cierpienia, z którego chcieli oczyścić Świat.
Saji Crossroad myślał, że wielkie sprawy go nie dotyczą. Żył spokojnie ze swoją siostrą, miał dziewczynę, kapryśną i rozpieszczoną, ale kochał ją. Aż wszystko nagle się skończyło. Czyjaś krucjata odebrała mu to, co najbardziej kochał, choć wydawało się, że jest to bezpieczne. Mimo to nie zrezygnował z dawnych marzeń i wierzył, że kiedyś uda mu się odzyskać choć część tego, co stracił.

008. Under the Sea (The Little Mermaid) XD

Całe otoczenie zdawało się pływać. Wirować również. Nie wspominając o dobywającej się nie wiadomo skąd muzyce. Alleluyah w milczeniu wpatrywał się w poruszające się po polu widzenia białe kształty przypominające ryby. Albo podwodne myszy. Albo cokolwiek białego i obłego. Przesunął się w stronę unoszącej się niedaleko wejścia butelki i spojrzał na etykietę. Skąd panna Sumeragi wzięła to świństwo?

009. Nightwish - End of all hope

Wojna wymagała ofiar. Wojna wymagała żołnierzy. To podstawowe prawa. A kto będzie lepszym, wierniejszym żołnierzem, niż dziecko, w którego umyśle zasiano ziarno wiary w to, że walka, w którą został wciągnięty jest wyższą sprawą, wolą Boga?
To nie było nic osobistego. Po prostu zimna logika. Płomienie wojny już dawno wypaliły w nim współczucie, zniszczyły moralność. Rozgrzany ogniem dział umysł popękał i zczerniał, pod zasłoną charyzmy przyjmując formę przerażającą swym zniekształceniem. Okrucieństwo jego czynu nie robiło na nim wrażenia. Życie jest okrutne.
Dlatego z uśmiechem powitał dzieci powracające z misji, która usuwała ostatnią przeszkodę na drodze do utworzenia jego małej, niedorosłej armii: ludzi, którzy mogliby chcieć uchronić swe potomstwo przed tym losem.

[przyznaję się, oszukałam na parędziesiąt sekund >_<]

0010: Big Cyc - Ruskie idą!

Żołnierze zarówno AEU, jak i Unii uznawali armię HRL za zbiór osób dość specyficznych właściwie jeszcze przed spotkaniem jakichkolwiek "soldatów", zawierzając liczącej sobie już wiele wieków opinii na temat Rosjan i sprzymierzonych z nimi. Tym bardziej dowództwo naciskało na żołnierzy, dając do zrozumienia, że oczekują wzorowego zachowania. Czasem jednak zdarzają się "wypadki". Tak więc Rosyjski Niedźwiedź, Siergiej Smirnoff znalazł się w sytuacji, w której zmuszony był ukarać praktycznie cały oddział za urządzenie sobie pijatyki. O ile uda mu się najpierw zgromadzić wszystkich w jednym miejscu. Patrząc na panujący obecnie zamęt i rozprężenie nie zdziwiłby się, gdyby po wytrzeźwieniu ta część żołnierzy, której pamięć nie zawiedzie poczuła nagłą potrzebę dezercji z obawy przed konsekwencjami.
OC-holic

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik
Posty: 605
Rejestracja: 07 sty 2010, 19:56
Lokalizacja: Chmurny Kukułczyn

Postautor: Natka » 20 cze 2010, 16:43

tytuł: -
typ: character meme
fandom: Gundam 00
kategoria: 13+
opis: Wybierz dziesięć postaci fikcyjnych dowolną metodą, następnie odpowiedz na pytania.
ostrzeżenia: spoilery s1
znajomość fandomu: niekonieczna (szczerze mówiąc utrzymuję tego typu meme w "klimatach" humorystycznych właśnie po to, żeby znajomość postaci nie była konieczna do tego, żeby się przyjemnie czytało)
status: skończony

po przetasowaniu listy

1 Setsuna F Seiei
2 Ian Vashti
3 Halleluyah Haptism
4 Tieria Erde
5 Neil Dylandy
6 Alleluyah Haptism
7 Sumeragi Lee Noriega
8 Graham Acre
9 Patrick Cor... Courl... Patrick z AEU
10 Pomarańczowy Haro

1. Podziel postaci na dwie grupy: numerów parzystych i numerów nieparzystych. Która z nich tworzyłaby lepszą Pięcioosobową Drużynę? [Five Man Band] (np. jak w Power Rangers)? Kogo obsadziłabyś na pozycjach: Przywódcy [Leader], Lansjera [Lancer] (wicelider), Wielkoluda [Big Guy], Laski [the Chick]? Jeśli uważasz, że dla którejś z drużyn byłoby lepiej, gdyby zamienić jedną z postaci pomiędzy grupami, które byś wymienił(a)?
mała ściąga: http://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/FiveManBand


Po długim namyśle ustaliłam pozycje w drużynach jako:
Drużyna pierwsza: Leader: Neil (Za charyzmę. Zdecydowanie nie dlatego, że go lubię. Zdecydowanie. Niech ktoś się tylko waży wyrazić zwątpienie!); Lancer: Setsuna (zgodnie ze stereotypem przy leaderze z dobrze rowiniętymi zdolnościami socjalnymi lancer musi być... eemm... cichy); Big Guy: Halleluyah (zdecydowanie on jest tu najbardziej napalony na rozwałkę); Smart Guy: Sumeragi-san ("Damn miss Sumeragi's predictions!", czyli nominacja za geniusz strategiczny) The Chick: Patrick (w sumie męski odpowiednik Słodkiej Idiotki; Patrick, Twoje przesłanie na dziś to "Make love, not war... Byle nie z Liderem, bo Tieria by cię za to zastrzelił");
Drużyna druga: Leader: Graham (jaki on miał stopień w wojsku...); Lancer: Alleluyah (analogicznie do Setsuny); Big Guy: Tieria (bo ma duże działo. Bez skojarzeń); Smart Guy: Ian-san (nawet nosi okulary); The Chick: Haro (zastanawiałam się też nad Tierią, ale ten poza odpowiednim wyglądem nie posiada kwalifikacji, poza tym Haro to pomarańczowe, kuliste uosobienie niewinności i dziecięcego uroku)

W jawnym przykładzie faworytyzmu za lepszą uznaję drużynę numer jeden. Aby uczynić ją niemalże idealną zamieniłabym Patricka z Haro.

2. Zmień płeć 2 (Ian), 8 (Graham) i 10 (Haro). Dla której z postaci spowodowałoby to największą zmianę w fabule? Dla której najmniejszą? Czy którejś z postaci trzebaby kompletnie zmienić osobowość, aby mogła ujść za osobnika płci przeciwnej?

Nie wydaje mi się, by zmiana płci tych postaci mogła wpłynąć w znaczący sposób na fabułę, choć związek niemalże sześćdziesięcioleetniej kobiety z o połowę młodszym mężczyzną byłby nieco bardziej nietypowy, niż sytuacja odwrotna. Jeśli chodzi o charakter, to stereotypy mnie nie bawią. Co do reszty... Ian występowałby w większej ilości fanartów hentai, nikt nie miałby wątpliwości co do orientacji seksualnej Grahama, a od Haro łapy precz, dewianci!

3. Porównaj pairingi 1 i 8 (Setsuna/Graham) i 5 i 9 (Neil/Patrick). (Zapomnijmy na chwilę o ich kanonicznych preferencjach seksualnych) Która para lepiej do siebie pasuje? Która byłaby mniej dziwna z punktu widzenia kultur, z ktrych pochodzą postaci?

Graham byłby z Setsuną tylko dla Gundama, nie widzę przed nimi przyszłości.
NeilxPatrick wydaje mi się o wiele lepszym związkiem, jeśli pominąć fakt, że wypaliłoby mi to mózg.

4. Twoja drużyna składa się z 3 (Halle), 4 (Tieria) i 9 (Pati). Zadanie składa się z wyzwania społecznego, wyzwania umysłowego i wyzwania fizycznego. Którego członka drużyny przydzielasz do którego zadania? (każdego można przydzielić raz)

Wydaje mi się, że Halle doskonale sprawdziłby w wyzwaniu fizycznym. Umysłowe powierzyłabym Tierii, który miałby w nim wyraźną przewagę noszenia okularów SPOILER(i drobną przewagę w byciu stworzonym technikami inżynierii genetycznej prototypem człowieka przyszłości)SPOILER. Poza tym Patrick to idiota. Jak wiadomo, ludzie lubią głupszych od siebie, ponieważ podnoszą im samooconę, toteż nadaje się doskonale do wyzwania społecznego.

5. 7 (Sumeragi)zostaje na tydzień szefem 1(Setsuna) w jakiś prawdopodobny sposób. Jak układają się ich wzajemne relacje?
W pewnym sensie serial odpowiada za mnie

6. 2 (Ian) zostaje przeniesiona/y do rzeczywistości 6 (Alle). Wszyscy poza 2 i 6 myślą, że zawsze tak było. Jaką rolę 2 pełniłby/pełniłaby w historii 6 i czy udałoby się jemu/jej tam dopasować?

Ale oni są z tego samego... No cóż, powiedzmy, że to zamiana ról...
Jak dobrze Alle zna się na mechanice?
Ian z drugą osobowością? Robiący za pilota?
Jasne, czemu nie, zniszczmy Celestial Being od środka.

7. Trzy dowolne życzenia (za wyjątkiem prośby o więcej życzeń) wybrane przez 3 (Halle) i 5 (Neil) zostaną spełnione. Haczyk jest taki, że obydwoje muszą zgadzać się na wszystkie trzy. Jakie to będą życzenia?
Obawiam się, że ta dwójka nie doszłaby do porozumienia... Choć w przypadku, gdyby milcznie oznaczało zgodę życzenia brzmiałyby:
1. Wskrzeszenie rodziców i siostry Neila
2. Pokój na Świecie
3. Wskrzeszenie Halle/Alleluyah

8. 8. 1 (Setsuna) i 2 (Ian) zostają opanowani przez jednorazowy artefakt działający nawet na ludzi odpornych na kontrolę umysłu, nakazujący im zabić 4 (Tieria). Zachowują swoją osobowość i umiejętności, ale wszelkie zachamowania przeciw zabijaniu zostaną zniesione. Czy 4 może przeżyć? Jak?
Tak teraz do mnie dotarło... Czy kiedykolwiek w serii Tieria czytał komuś w myślach własnymi siłami?
Taaak... Oceniam jego szanse przeżycia na niskie. Wprawdzie nie za bardzo ufał Setsunie, ale kto by się spodziewał ataku ze strony mechanika?

9. 6 (Alle), 7(Sumicchi... znaczy się, Sumeragi), 9 (Pati) i 10 (Haro) muszą sprawić, by małe, nieszczęśliwe dzieci z sierocińca przeżyły szczęśliwe Święta. Kto co robi, biorąc pod uwagę, że pod dzieci oczkują co najmniej wizyty Mikołaja?
Dzięki Bogu, że Sunrise nie wpadł na taki pomysł.

10. 3 (Halle) i 8 (Graham) zostali wyzwani do okrążenia Świata w osiemdziesiąt dni lub mniej, używając jedynie form transportu znanych przed 1900. Dadzą radę, czy też staną im na przeszkodzie różnice charakteru lub odwrócenie uwagi zadaniami pobocznymi?
Tak myślę, że Unia potrzebowałaby nowego asa... Choć w sumie to by była ich wina przez pozwolenie mu na długą podróż w towarzystwie psychopaty.

I tag anyone who'd feel like doing this.
OC-holic

Awatar użytkownika
Natka
pomocnik
Posty: 605
Rejestracja: 07 sty 2010, 19:56
Lokalizacja: Chmurny Kukułczyn

Postautor: Natka » 20 cze 2010, 16:44

tytuł: -
typ: character meme
fandom: Gundam 00
kategoria: 13+
opis: Wybierz dwanaście postaci fikcyjnych dowolną metodą, następnie odpowiedz na pytania.
ostrzeżenia: spoilery s1
znajomość fandomu: niekonieczna (szczerze mówiąc utrzymuję tego typu meme w "klimatach" humorystycznych właśnie po to, żeby znajomość postaci nie była konieczna do tego, żeby się przyjemnie czytało)
status: skończony

edit: przetłumaczyłam pytania


ponownie w kolejności losowej
1.Graham Acre
2.Siergiei Smirnoff
3.Sumeragi Lee Noriega
4.Neil Dylandy
5.Ali al Sarshees
6.Pomarańczowy Haro
7.Soma Peries
8.Setsuna F Seiei
9.Lyle Dylandy
10.Tieria Erde
11.Alleluyah Haptism
12.Halleluyah Haptism

1)Kto byłby lepszym profesorem uniwersyteckim: 6 (Haro) czy 11 (Alleluyah)?
Żaden. Nie potrafili by oblać studenta. Alle ma tę lekką przewagę, że jest człowiekiem, więc ostatecznie wybieram jego.

2)Czy uważasz 2 (Siergiei) za seksownego? Jak seksownego?
Nie jest w moim typie. Dwadzieścia lat temu może i był...

3) 12 (Halle) wysyła 8 (Setsuna) na misję. Co to za zadanie i czy się powodzi?
Wykradzenie bielizny panny Sumeragi? W grze w "wyzwanie czy pytanie". Setsuna jako naczelny aseksualista serii nie rozumie, czym miałby być skrępowany i zadanie kończy się powodzeniem.

4) Jaka jest, lub byłaby, ulubiona książka 9 (Lyle)
Kamasutra?

5) Czy więcej sensu miałoby złożenie hołdu lennego 2 (Siergiei) przez 6 (Haro), czy na odwrót?
*niestety, nie moge odpowiedzieć, ponieważ zostałam porażona wizją Siergieja klęczącego przed Haro pasującym go na rycerza*

6) Z jakiegoś powodu 5 (Ali) szuka współlokatora. Czy powinien zamieszkać w jednymmieszkaniu z 9 (Lyle), czy raczej z 10 (Tieria)?
Obawiam się, że w obu przypadkach zakończyłoby się to czyjąś śmiercią.

7) 2 [Siergiej], 7 [Soma] i 12 [Halle] jedzą razem kolację. W jakim miejscu i o czym rozmawiają?
miejsce: dom Siergieja
temat: plany ślubu

8) 3 [Sumeragi] wyzywa 10 [Tieria] na pojedynek. Co się dalej dzieje?
Reszta załogi powstrzymuje ją, po czym wysyła ją na odwyk. Albo detox. Albo jedno i drugie.

9) Jeśli 1 [Graham] ukradłby największy skarb 8's [Setsuna], jak by go odzyskał(a)?
...
Wszelkimi możliwymi sposobami. Albo umarłby, próbując. Prawdopodobnie zastrzelony przez Tierię za skrajną niekompetencję i "niezdatność do bycia Gundam Meister"

10) Zaproponuj tytuł opowiadania, w którym 7 [Soma] i 12 [Halle] obydwoje osiągają to,czego najbardziej pragną.
eeee...
"Soma Smirnoff i tajemnica zaginionego plutonu"? (oddziału, a nie piewiastka!)

11) Jakiego narzędzia fabularnego użyłbyś/użyłabyś, aby skłonić 4[Neil] i 1[Graham] do współpracy?
Zapewne byłby to "świat alternatywny". Ewentualnie rezurekcja.

12) Gdyby 7 [Soma] wpadłaby do Ciebie na weekend, jak byście się dogadywały?
Podejrzewam, że całkiem nieźle.

13) Jeśli mogłabyś kazać 3 [Sumeragi] wykonać dla Ciebie jedno dowolne zadanie lub usługę, to co by to było?
Zadanie o dwa miesiące spóźnione.

14) Czy ktoś,kogo znasz przypomina 11 (Alle)?
Nie.

15) Jeśli 2 [Siergiej] musiałby opowiedzieć się albo za 4 [Neil], albo za 5 [Ali], którego by wybrał?
Cóż, jako że Neil jest jego wrogiem, a Ali sojusznikiem, to w sumie w pewnym sensie już opowiedział się po stronie Aliego, jednak gdyby wiedział więcej o obydwu i o całej sytuacji, podejrzewam, że opowiedziałby się za Neilem.

16) Co mógłby krzyczeć 10 (Tieria) nacierając podczas bitwy?
"Za Vedę!"
ewentualnie "Powinieneś umrzeć tysiąc razy!"

17) Gdybyś miał(a) wybrać piosenkę reprezentującą 8 [Setsuna], jaka by to była?
On już ma nawet dwa Image Songs. Trudno więc znaleźć coś, co by pasowało lepiej.

18) 1 [Graham], 6 [Haro] i 11 [Alle] jedzą dim sum w chińskiej restauracji. Został tylko jeden naleśnik ze szczypiorkiem i wszyscy sięgają po niego w tej samej chwili. Kto go zje?
Graham. Haro to robot a Alle to nieśmiały emo-boy.

19) Jaki tekst na podryw mógłby zadziałać, gdyby 2 [Siergiej] powiedział go do 10 [Tieria]?
Żaden. Niestety jedynym wyjątkiem dla vedaseksualizmu Tierii jest Neil.

20) Gdyby 5 [Ali] miał być aresztowany, jaki najprawdopodobniej byłby zarzut?
Eee... Terroryzm, morderstwo, namawianie nieletnich do popełnienia czynu karalnego albo spożywanie alkoholu w miejscu publicznym.

21) Największy sekret 6 [Haro]?
Zapytaj Vedy.

23) Gdybyś miał(a) przejść nocą przez niebezpieczną okolicę, czułabyś się bezpieczniej w towarzystwie7 [Soma] czy 8 [Setsuna]?
Hmm... Stabilna psychicznie osiemnastoletnia superżołnierz o silnym poczuciu obowiązku i tłumionym ze względu na nie pragnieniu normalnego życia (pomińmy na chwilę ukryte rozdwojenie jaźni) i szesnastoletni weteran ateista z zespołem stresu pourazowego i skrywanym (razem z resztą uczuć) poczuciem winy, w głębi serca pragnący ciepła i miłości. To ja się przejdę z obydwojgiem.
Eee...
Nie, Halle, źle mnie zrozumiałeś! Ja ich nie chcę zeswatać! Ratuunkuuuuu! T_T

24) 1 (Graham) i 9 (Lyle) niechętnie łączą siły w celu uratowania świata przed zagrożeniem stanowionym przez złowieszczą tajną organizację 4-ki (Neil) 11 (Alle) oferuje im pomoc, jednak potem okazuje się, że w rzeczywistości jest szpiegiem 4 (Neil). W międzyczasie 4 (Neil) porwał 12 (Halle), aby zmusić ich do poddania się. Za mądrą radą 5 (Ali) odnajdują 3 (Sumeragi), która daje im to, czego potrzebują do ukończenia zadania. Jaki tytuł dał(a)byś temu fikowi?

OK, żołnierz z czegoś w stylu megaUSA niechętnie łączy siły z w-pewnym-sensie-terrorystą, aby uratować świat przed tajemną organizacją brata bliźniaka tego drugiego (której celem, tak przy okazji jest zakończenie wojen metodą "ma być spokój, bo jak nie, to wam wszystkim spuścimy wpier*ol"). Jeden z pilotów tej organizacji incognito oferuje im pomoc, ale orientują się, że jest szpiegiem. W międzyczasie Neil porywa drugą osobowość wspomnianego pilota, zapewne z pomocą megakomputra Vedy, który nie takie rzeczy już robił. Nasi bohaterowie idą więc po radę do byłego terrorysty i najemnika z długim stażem, z którym Lyle nie wie, że ma mocno na pieńku. Ali odsyła ich do stratega wspomnianej wyżej organizacji, który (zapewne po kilku głębszych i kilku kolejnych) daje im to, czego potrzebują, by ukończyć zadanie.
Nazwałabym to "Zgadnij, co piliśmy", ale z doświadczenia wiem, że nie trzeba wspomagaczy, żeby coś takiego wymyślić.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010, 19:04 przez Natka, łącznie zmieniany 4 razy.
OC-holic

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Posty: 2132
Rejestracja: 30 gru 2009, 12:20
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 20 cze 2010, 16:46

No, mimo że nie znam fandomu, muszę przyznać, że fajnie ci to wyszło. Jesli chodzi o music meme, to szkoda, że nie napsiałaś nic do "Kantyczki z lotu ptaka". Jeśli chodzi o drugie character meme (bo pierwsze mnie jakoś odstrasza), to było świetyne. chyba też takie cos napiszę, ale do fandomu Merlina.
Ostatnio zmieniony 20 cze 2010, 16:56 przez RedHatMeg, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/


Wróć do „Meme”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość