[Przygody Merlina] Meme

Tutaj wrzucamy nasze memy.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 29 wrz 2010, 00:03

Znowu widzę tu kilka niezłych pomysłów na fanfiki :P I dochodzę do wniosku, że muszę kiedyś wymyślić jakieś meme tego typu.

Nie mogę sobie przestać wyobrażać punktu czwartego ^^
Hyuu~!

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 30 wrz 2010, 09:23

I oto nadeszło moje meme. Enjoy!

Villian meme
Polecenie: Wybierz dziesięciu czarnych charakterów (mogą być z różnych fandomów) i odpowiedz na pytania.
1.Nimueh
2.Anhora
3.Tricker
4.Edwin
5.Alined
6.Wielki Smok
7.Uther
8.Morgause
9.Mordred
10.Goblin
1) Każdy czarny charakter był kiedyś dzieckiem. Jakimi dziećmi byli 3, 6 i 4? Jeśli byli łobuzami, opisz w jaki sposób dokuczali kolegom z podwórka.
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że Trickera bili w szkole. Wielki Smok był bardzo słodkim smoczątkiem, któremu co najwyżej dokuczali inne smoczki. Pewnie po latach myśli sobie: „Haha… ja przeżyłem, a wy nie. I kto tu jest frajerem?” Edwin wszystkim swoim szkolnym nemezis wrzucał do łóżka robaki.

2) Do 1 przyjeżdżają rodzice – Geniusze Zła. Będą zadowoleni z osiągnięć potomka? Czy jest coś, na co nadopiekuńcza matka 1 mogłaby zwrócić uwagę?
Ojciec: „Ja nie mogę. Nimueh, mogłaś iść na prawo i administrację, ale nie! Ty po prostu musiałaś zostać kapłanką Starej Religii.”
Matka: „Jak się czujesz, kochanie? Oj, nie chodź w tych poszarganych sukienkach, bo się przeziębisz…”

3) 7 wypił przez przypadek magiczny eliksir i teraz zapałał sympatią do głównego bohatera. Co się dzieje dalej?
Uther widzi Merlina i mianuje go swoim faworytem. Ciągle go ze sobą wozi, przez co Artur jest pozbawiony swojego sługi, a Merlin nie ma ani chwili spokoju. W końcu wkurzeni Artur, Merlin i Gajusz szukają sposobu na odczynienie uroku.

4) 10 poszukuje współlokatora, a zarazem wspólnika w sianiu zła. Akurat 3, 7, 9 i 6 są bezrobotni i bezdomni. Którego z nich wybierze 10, a kto zostanie z niczym?
Hm… to trudne. Ale myślę, że Goblin nie wybrałby smoka (pewnie Kilgharrah zdewastowałby mu mieszkanie już podczas próby wejścia do środka; poza tym drażnienie go mogłoby być niebezpieczne w skutkach), Trickera uważałby za cieniasa (poza tym myślę, że po jakimś czasie Alined by za nim zatęsknił i przyjął z powrotem do pracy), Uther ma stały etat. Wychodzi na to, że Goblin wziąłby Mordreda.

5) 4 bierze ślub, jego drużba – 6 – urządza mu wraz z 1, 2 i 5 wieczór kawalerski. Kto z ich fandomu (nie z listy) będzie kelnerem, a kto striptizerką?
(Z kim się żeni Edwin? Chyba ze mną XD). Tak sobie myślę, że Alinedowi udałoby się namówić Vivien do striptizu, gdyby powiedział jej, że Artur też tam będzie. Kelnerem byłby Merlin.

6) Jaki jest najgorszy koszmar 9? Czy występują w nim pozostałe postacie z listy?
Koszmar Mordreda? Myślę, że Uther skazujący go na śmierć. Ewentualnie Uther sprawiający mu lanie.

7) 10 i 3 zostali wytypowani, aby opowiedzieć dzieciom w przedszkolu bajkę o Czerwonym Kapturku. Oczywiście nie zamierzają trzymać się tradycji, więc wykładają dzieciom własną wersję. Streść ją i opisz reakcje dzieci.
Zacznijmy od tego, że Kapturkiem byłby Merlin, babcią (ewentualnie dziadkiem) byłby Gajusz (to pomysł Goblina, jakby co). Mama wysyła Kapturka do lasu, aby przyniósł dziadkowi lekarstwa i uważał na wilka. Wilkiem jest Tricker (zgadnijcie czyj to pomysł?), który działa w konspiracji z Goblinem. Tricker zabawia Merlina i pyta o drogę do dziadka. Merlin ją wyjawia, a wtedy ukryty w krzakach Goblin rusza do chatki dziadka, aby go opętać. Udaje mu się to i przekazuje Trickerowi telepatyczny przekaz o przejściu do dalszej części planu. Tricker nie zatrzymuje dłużej Merlina, który dociera do dziadka. Zanim jednak cokolwiek robi, dziadek-Goblin wbija mu nóż w plecy, kradnie wszystko, co chłopak ze sobą przyniósł, po czym sprzedaje to na bazarze i wraz z Trickerem dzielą się po połowie.
Dzieci patrzą się na nich z szeroko otwartymi oczyma, po czym jedno z nich zaczyna klaska i wiwatować.

8) Jakiej gadki użyje 1, aby poderwać 8?
(Panie i panowie, femslash!) „Chodź do mnie maleńka, to pokażę ci kilka sztuczek.”

9) 1 i 8 postanowili ze sobą chodzić. Gdzie się wybierają na swoją pierwszą randkę?
Oczywiście, postanawiają pierwszą randkę spędzić na knuciu przeciwko Camelotowi. Nie będzie to zbyt udane spotkanie. Merlin zabije cały romantyzm.

10) Okrzyk bojowy 10?
„Dawaj złoto, szmato!”

11) Co nuci 9 pod prysznicem?
Nic nie nuci. Śpiewa w myślach, taki z niego kozak!

12) Wolałbyś, aby twoim najlepszym przyjacielem był 4 czy 2?
Nie mam nic do Anhory, aczkolwiek Edwin jest na swój sposób słodki. Obaj są fajni, ale jednak wolałabym Edwina.
Ostatnio zmieniony 30 wrz 2010, 15:24 przez RedHatMeg, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 30 wrz 2010, 11:59

Ty chcesz, żebym umarła ze śmiechu? XD Ale czy Anhora, Smok i Uther zaliczają się do czarnych charakterów? No, nieważne, ważne, że powychodziły Ci genialne rzeczy. Okrzyk bojowy goblina... XD

Ej, mam ochotę napisać fika o tym, jak Wielki Smok był małym smoczątkiem :3 To by było takie kochaaaneeee.
Hyuu~!

Wróć do „Meme”