[Kung Fu Panda] Meme

Tutaj wrzucamy nasze memy.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

[Kung Fu Panda] Meme

Postautor: RedHatMeg » 28 lut 2014, 21:59

Character meme
Wymień 12 postaci z dowolnego medium (za wyjątkiem OC) i odpowiedz na pytania
1.Po
2.Mistrz Shifu
3.Żuraw
4.Pan Ping
5.Modliszka
6.Mistrz Oogway
7.Małpa
8.Tygrysica
9.Żmija
10.Tai Lung
11.Lord Shen
12.Wróżbitka

1.Jakie byłyby Twoje odczucia, gdyby 7/8 było w kanonie?
Małpa/Tygrysica? Wszystko jest lepsze od TiPo, więc *kciuki do góry* Meguś approves!

2.Co by się stało, gdyby 12 zrobił dziecko 8 (albo w drugą stronę, jeśli miałoby to więcej sensu)?
Nigdy w życiu nie wyobrażałam sobie, że znajdę fpreg, gdzie jedna kobieta zostanie zapłodniona przez drugą.
Tak czy inaczej, dziecko zostałoby przygarnięte przez wojowników z Jadeitowego Pałacu i od małego uczone kung fu. Przy okazji objawiałoby zdolności jasnowidzenia, czym wkurzałoby wszystkich dookoła.

3.Czy 2 i 6 tworzyliby dobrą parę?
Mistrz Shifu/Mistrz Oogway? Ciekawe, czy znalazłby się ktokolwiek, kto zechciałby to shippować?
Co chcę powiedzieć, to to, że nie – nie stanowiliby dobrej pary, chyba że do treningów, walki ze zbójami albo uczenia przyszłych mistrzów kung fu. Każdy inny kontekst byłby po prostu zły.

4.5/9 czy 5/10?
Modliszka/Żmija czy Modliszka/Tai Lung?
Modliszka/Żmija. Koniec dyskusji.

5.Co by się stało, gdyby 7 natknął się na 2 i 12 uprawiających seks?
Gdyby Małpa natknął się na baraszkujących ze sobą Mistrza Shifu i Wróżbitkę, najpierw przyglądałby się z niedowierzaniem, a potem pobiegł przekazać newsa Modliszce, Modliszka przekazałby Żurawiowi, Żuraw Żmii, Żmija… pominęłaby Tygrysicę, obawiając się jej reakcji, i powiedziałaby Po, który spróbowałby powiedzieć komuś innemu, ale dopiero po chwili zdałby sobie sprawę, że jest to wkurzony mistrz Shifu.

6.Napisz streszczenie potencjalnego ff 3/10
(Żuraw/Tai Lung? Czy tak będzie przez całe meme? Tai Lung będzie się puszczał z całą Wielką Piątką?)
„Kiedy Żuraw był mały, obiecał uroczej adeptce kung fu, że się z nią ożeni. Szkoda tylko, że z adeptki wyrósł Tai Lung.”

7.Zaproponuj tytuł dla fika typu hurt/comfort 7/12.
(Małpa pocieszająca Wróżbitkę? Okej, na to mogę pójść.)
„Chwila obecna jest darem.”

8.Jakiego narzędzia literackiego/wątku fabularnego użyłabyś, aby 4 rozdziewiczył 1?
(Kurde, który to już raz przy wykonywaniu tego meme ojciec/mentor/przybrany rodzic rozdziewicza swojego syna/podopiecznego? To jakaś klątwa?)
Chcąc, aby jego syn doświadczył w pełni radości życia, pan Ping postanawia poprosić o pomoc pewną miłą burdel mamę w zamian za regularne dostawy klusek. (Ha! Zwycięstwo!)

9.Co 7 mógłby krzyczeć szczytując?
(Szczytujący Małpa… musiało mi to meme wypalić ten obraz w mózgu, musiało…)
„Portkiiiiiiiii! Porteczkiiiiiiii”

10.Gdybyś pisała songfika o 3, jaką piosenkę byś wybrała?
Piosenka dla Żurawia… Hm…
„Pokonam dziś siebie” Feela.

11.Jeśli napisałabyś fika 1/6/12, jakie byłyby ostrzeżenia?
Po/Mistrz Oogway/Wróżbitka? Nekrofila może być? Nie? No to może po prostu crack w ilościach hurtowych.

12.Dobra strategia podrywu dla 10 do użycia na 2?
(Myliłam się. Najwidoczniej teraz Tai Lung przerzucił się z Wielkiej Piątki na Shifu. Ech… Nie, nie mogę nic wymyśleć.)

13.Jaki jest najbardziej skrywany fetysz 6?
Fetyszem mistrza Oogwaya jest gaszenie świeczek. (Dlatego zawsze robił to tak powoli.)

14.Czy 11 poszedłby do łóżka z 9? Na trzeźwo czy po pijaku?
(Wreszcie coś z lordem Shenem!) Lord Shen i Żmija poszliby do łóżka tylko, gdyby oboje byli wstawieni i akurat przeżywali bolesne rozstania.

15.Jeśli 3 i 7 byliby parą, kto (najczęściej) byłby na górze?
Żuraw byłby na górze. Małpa nie umie latać!

16."1 i 9 tworzą szczęśliwy związek, dopóki 9 nie odchodzi nagle do 4. 1 ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z 11 i krótki, nieszczęśliwy romans z 12. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie 5, odnajduje prawdziwą miłość w osobie 3." Jak zatytułowałabyś tego fika? Wymień trzy osoby, które mogłyby to Twoim zdaniem przeczytać.
Jeszcze raz:
"Po i Żmija tworzą szczęśliwy związek, dopóki Żmija nie odchodzi nagle do pana Pinga. Po ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z Shenem i krótki, nieszczęśliwy romans z Wróżbitką. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie Modliszki, odnajduje prawdziwą miłość w osobie Żurawia."
Tytuł byłby: „Emocjonalny rollercoster po zjedzeniu lunchu.” Nie znam nikogo, kto mógłby chcieć to przeczytać, ale podejrzewam, że gdzieś tam na świecie są shipperzy Po i Modliszki.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Wróć do „Meme”