Dalsze losy forum?

Wszelkie propozycje i sugestie idą tutaj.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Dalsze losy forum?

Postautor: Vampircia » 28 kwie 2015, 18:22

Przyznam szczerze, ostatnio zaczęłam zastanawiać się, czy dalej chce mi się prowadzić to forum. Nie chodzi o jakiegoś focha na mały ruch i brak komci, po prostu nie sprawia mi to już takiej frajdy jak kiedyś. Nie mam zbytnio ochoty czytać tu rzeczy i pisać, zresztą nie tylko ja. A utrzymanie forum kosztuje i naprawdę zastanawiam się, czy to ma sens. Za domenę trzeba zapłacić do 24 maja, więc mam jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji, ale wolę o tym powiedzieć teraz, żeby potem nagle szoku ktoś nie przeżył. Myślałam o tym, żeby komuś przekazać forum, ale to by oznaczało też przejęcie opłat, więc wątpię, żeby znalazł się chętny. W sumie prawie cała aktywność na forum sprowadza się do rozmów w shoucie, więc może by stworzyć jakąś prostszą, niezobowiązującą alternatywę, gdzie ludzie mogliby pogadać?
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Re: Dalsze losy forum?

Postautor: Miryoku » 28 kwie 2015, 18:45

Dla mnie forum w takiej formie, jaka jest obecnie, jest fajne, i nie przeszkadza mi mało tekstów i komci - jakieś się jednak pojawiają. Można ewentualnie pomyśleć o jakiejś sensownej reklamie. W każdym razie moje czysto egoistyczne zdanie jest takie, żeby forum dalej działało.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 28 kwie 2015, 18:48

Ja też bym wolała, aby forum zostało.

Możemy jeszcze spróbować zrobić zbiórkę na opłatę domeny. Każdy dołoży coś od siebie w miarę możliwości i obciążenie finansowe będzie lżejsze XD.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 28 kwie 2015, 18:54

Meg, nawet nie taki zły pomysł, tylko ile nas tu jest w sumie? Takich, co by się złożyli. My byśmy się dorzucili w imię czasów, gdy może zwleczenie się z wyra nie będzie nadludzkim wysiłkiem, ale pod koniec miesiąca nie zostaje nam zwykle jakaś oszałamiająca suma. A jest nas garstka, bo forum lekko przymiera. Niby zdarza się okres hibernacji, ale nie chcielibyśmy, żeby całkiem zdechło :/
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 28 kwie 2015, 19:07

Ale wy chyba nie do końca zrozumieliście. To nie jest kwestia tylko kasy. Ja się zastanawiam, czy w ogóle chce mi się to jeszcze prowadzić. Może mi przejdzie, ale na razie tak to wygląda.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 28 kwie 2015, 19:14

Jeśli nie chodzi o kasę, to zawsze możesz sobie zrobić przerwę od prowadzenia, w końcu forum przy takiej aktywności chyba nie jest specjalnie wymagające.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 28 kwie 2015, 19:21

Też nie chciałabym rozstawać się z forum. Mimo małego ruchu nadal jest to miejsce gdzie warto wpadać.
Nagi wyszedłem z łona matki
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.
Niech będzie imię Pańskie błogosławione!

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 28 kwie 2015, 19:30

Dla mnie najważniejsze jest to, czy w razie czego, znalazł by się chętny do przejęcia forum.

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 28 kwie 2015, 19:54

W razie czego ja mogę zająć się forum, ale moje dotychczasowe doświadczenia obejmują tylko opiekę techniczną nad forum, więc ktoś do pilnowania całej reszty by się przydał.
Nagi wyszedłem z łona matki
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.
Niech będzie imię Pańskie błogosławione!

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 28 kwie 2015, 22:07

Administrację by mógł ktoś przejąć, skoro i tak są moderatorzy. Ale Baza bez Vampi wydaje się hienu jakaś taka niemożliwa.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 28 kwie 2015, 22:09

Ja mogę adminować dalej, co mi tam, ale też sobie nie wyobrażam Bazy bez Vampi. Poza tym mam nową teorię spiskową: Vampi chce zamknąć forum, bo chce wydać ISET, którego jej nie wydadzą, jak tekst będzie umieszczony na forum ;)
Hyuu~!

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 28 kwie 2015, 22:24

Ja mam inną teorię spiskową - Vampi została porwana przez reptalian i teraz jeden z nich podszywa się pod nią, bo chce zniszczyć naszą piękną przyjaźń XD.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 28 kwie 2015, 22:27

W sumie to zaczynam mieć pomysł, jak rozwiązać ten problem, ale powiem wam jutro, jak się z tym prześpię i dojdę do wniosku, że to rzeczywiście dobry pomysł.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 03 maja 2015, 13:36

Myślałam długo, co zrobić, żeby zachęcić jakoś ludzi do dotacji. Jedyne, co mi przychodzi do głowy, to jakaś forma wyróżnienia. Może to głupi pomysł, ale lepsze to niż nic. Wymyśliłam, że zrobię na forum dobrze widoczny dział "Vampircia poleca". Jak ktoś wpłaci 10zł na rzecz forum, to wybrany przez niego tekst znajdzie się w tym dziale na rok czasu. Oczywiście wpłacenie więcej będzie oznaczało wrzucenie tam większej ilości tekstów. Sorry, że tylko tyle, ale nic więcej wam dać nie mogę.

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 03 maja 2015, 17:23

Dycha to nie jest majątek. Mógłbym się dorzucić ;p
Obrazek

Wróć do „Forum”