Pytania i problemy

Wszelkie propozycje i sugestie idą tutaj.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Re: Pytania i problemy

Postautor: RedHatMeg » 30 sty 2016, 15:30

Ja myślę, że to głupi pomysł. Tzn. wygląda to jak jakiś haracz.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 30 sty 2016, 15:31

Pomysł jest dobry i można spróbować.
Nagi wyszedłem z łona matki
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.
Niech będzie imię Pańskie błogosławione!

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 30 sty 2016, 15:34

Jak dla mnie może być. Zobaczymy, jak wyjdzie w praktyce.

No właśnie, zawsze można zrezygnować, jeśli się okaże, że się nie sprawdza.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 31 sty 2016, 12:02

No dobra, przyznam szczerze, nie spodziewałam się, że tak wiele osób bez problemu mi przytaknie. Teraz się zastanawiam jak ładnie sformułować ten punkt, żeby ludzie rozumieli, po co on jest.

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 01 lut 2016, 12:40

Ja mam małą wątpliwość. Napiszę chaotycznie, ale prościej nie potrafię. Mam nadzieję, że zrozumiecie.

Generalnie na Artefaktach jest coś takiego w regulaminie umieszczania prac, że trzeba napisać przynajmniej trzy komentarze do cudzych prac,
Nie znam tego forum, a więc nie wiem jak działa, ilu ma użytkowników i reguły, ale chyba pamiętacie ile osób tu zwykle przychodzi i łamało punkt regulaminu fik ma liczyć 3 strony. Zwykle brało to się nie ze złej woli, ale z olania regulaminu. Nie myślicie, że co chwila będą pojawiały się osoby, które nie będą szanować tego punktu i po prostu wrzucać swoją twórczość bez niczego? I tu powracam do trzech stron, bo o ile nowe osoby to "ruletka" i nigdy nie ma pewności, czy ich praca kwalifikowała się do pozostawienia, czy nagany tak punkt z postami od nowych osób wydaje mi się, że będzie o wiele częściej zlewany niż jakaś objętość fika. Ten punkt da wyłącznie tyle, że zapełni kibelek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 01 lut 2016, 12:46

Masz rację, ale zawsze można przetestować i zobaczyć, co się stanie. Ja w sumie jestem ciekawa, co zrobi taka osoba, która złamie ten punkt regulaminu i się jej o tym powie.

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 01 lut 2016, 14:47

Skorpion pisze:Ja mam małą wątpliwość. Napiszę chaotycznie, ale prościej nie potrafię. Mam nadzieję, że zrozumiecie.

Generalnie na Artefaktach jest coś takiego w regulaminie umieszczania prac, że trzeba napisać przynajmniej trzy komentarze do cudzych prac,
Nie znam tego forum, a więc nie wiem jak działa, ilu ma użytkowników i reguły, ale chyba pamiętacie ile osób tu zwykle przychodzi i łamało punkt regulaminu fik ma liczyć 3 strony. Zwykle brało to się nie ze złej woli, ale z olania regulaminu. Nie myślicie, że co chwila będą pojawiały się osoby, które nie będą szanować tego punktu i po prostu wrzucać swoją twórczość bez niczego? I tu powracam do trzech stron, bo o ile nowe osoby to "ruletka" i nigdy nie ma pewności, czy ich praca kwalifikowała się do pozostawienia, czy nagany tak punkt z postami od nowych osób wydaje mi się, że będzie o wiele częściej zlewany niż jakaś objętość fika. Ten punkt da wyłącznie tyle, że zapełni kibelek.
Z drugiej strony czy naprawdę musimy fejkować ruch na forum, opierając się na tekstach osób, które więcej nie zajrzą?
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 01 lut 2016, 15:01

Nie musimy, dlatego chciałam dyskusji na ten temat. Ja się nie będę upierać przy żadnej z tych opcji. Będzie tak, jak uznacie za słuszne.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 01 lut 2016, 20:02

Mnie takich tekstów też nie szkoda. Bardziej się martwię, że ludzie będą pisać komcie na odwal się, żeby te 3 zaliczyć. Ale może moje obawy są na wyrost, więc nie jestem przeciwna temu pomysłowi.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 01 lut 2016, 21:10

A może spróbowalibyśmy wymyślić jakiś lepszy sposób na to, żeby ludziom uświadomić, że jest tu pewna netykiety i że wypada wypowiedzieć się w jakichś tematach poza wrzucaniem opka i czekaniem na komcie?

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 01 lut 2016, 21:56

Z drugiej strony czy naprawdę musimy fejkować ruch na forum, opierając się na tekstach osób, które więcej nie zajrzą?
W takim razie nalegam na komentowanie moich fików Obrazek Wtedy nie będzie żadnego fejkowania ruchuXD

Myślę, że żadnych komci na odwal nie będzie. Zwyczajnie wrzucą ficz, zostaną upomniani i już więcej nie będą się produkować na forum, czyli jak zawsze. Różnica taka, że fik takiej persony zostanie usunięty. Przydałby się jakiś królik doświadczalny ;3
btw. dzisiaj dobry, aktywny user jest na wagę złota
Obrazek

Awatar użytkownika
Hermi
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Hermi » 02 lut 2016, 19:07

Ostatnio - no dobra - od kilku miesięcy, nie mam czasu dla forum. A spisy treści trzeba uzupełniać. Czy jest ktoś chętny przejąć moje?
Nie będę jak liść porwany przez wiatr
Nie będę także jak ocean bez fal
Nie będę się bała upadać by wstać
Być światłem wschodzącego dnia
Autor Nieznany - Czarna noc (parafraza)

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 17 lut 2016, 22:37

Temat ucichł, bo bardzo długo się wahałam, co zrobić. Zarówno argumenty za jak i przeciw obowiązkowym komentarzom są sensowne. Ale nagle wpadł mi do głowy pomysł kompromisu. Można by to uogólnić i nie wymagać np. 3 komentarzy, tylko trzech postów w ogóle. Można by to nawet podnieść do 5, bo co to za problem napisać 5 postów. Tylko pytanie czy liczyły by się posty w działach bez naliczania, czyli Hydeparku i Przywitaj się.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 17 lut 2016, 22:49

Vampircia pisze:Tylko pytanie czy liczyły by się posty w działach bez naliczania, czyli Hydeparku i Przywitaj się.

Jak dla mnie to by się mijało z celem. Niech będą te 3, nawet 2 komentarze, ale w działach z naliczaniem.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 20 lut 2016, 12:46

Skoro nikt nie zgłasza obiekcji, to zmiana zostanie wprowadzona w życie.

Wróć do „Forum”