Reklama

Wszelkie propozycje i sugestie idą tutaj.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Reklama

Postautor: Vampircia » 03 sty 2010, 00:04

Wiadomo, że wypadałoby się zareklamować, a ponieważ nie chcę, by to forum stało się stricte o mandze i anime, pytam was, czy znacie jakieś stronki poświęcone fanfikom i opowiadaniom w innych klimatach? Ewentualnie czy ktoś z was mógłby nas zareklamować?
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
An-Nah
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: An-Nah » 03 sty 2010, 00:09

Mnie tam do mangi daleko... :P

Za to zastanawiam się nad jednym... takich małych forek jak to jest mnóstwo, zwykle nie żyją długo (rejestruję się seryjnie, z nadzieją, że któreś pożyje długo i się rozkręci...)... jestem na etapie próby rozruszania jednego z nich... a gdyby podogadywać się między moderatorstwami i zrobić jakąś fuzję?
No Savior Vivre guidances explained how you should behave when you are kind of stuck with an evil alien leader whom you tried to assassinate

Awatar użytkownika
Jackie D. Flint
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Jackie D. Flint » 11 sty 2010, 01:19

Co masz na myśli przez "fuzję"?
Bo przychodzi mi do głowy mało przyjemna wizja kasowania jednego z forków (przy uprzednim przeniesieniu wszystkich tekstów na drugi) i przerzuceniu userów... Sytuacja mało przyjemna głównie dla ludzi kasowanego forum...
Somehow I haven't given up on myself, and I live on.
If I laugh just once, it's worth crying however many times.

Obrazek

Awatar użytkownika
pandareus
amator

Postautor: pandareus » 11 sty 2010, 01:46

Co do reklamy... Ja wiem chyba tylko o jednym forum z fanfiction, które przetrwało dobrych kilka lat. Głównie Harry Potter choć mają już też działy na inna twórczość. Sęk w tym, że ja tam nigdy za bardzo aktywna nie byłam i w końcu się wypisałam. Ale ludzi jest tam naprawdę dużo. Ponad 5 tys. I zanim ktoś się przestraszy to moderatorzy maja po dobrych 20 parę lat.

Jak ktoś chce coś z tym spróbować to podaje stronę. Jak nie będzie działać(miejsce często zmieniają) to w google sprawdzić. Ale sama tego robić nie będę.
http://forum.mirriel.net/
Może to coś pomoże.
Nie lubię pisać wolę czytać ale i mnie czasem ogarnia ochota zrobienia dla mnie czegoś nietypowego. Szczególnie jak powinnam się uczyć! JE!

Awatar użytkownika
Jackie D. Flint
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Jackie D. Flint » 11 sty 2010, 02:44

Mirrielka jest świetnym forum, ale jeśli chcemy się tam reklamować to myślę, że powinniśmy być nieco większym forum. Są troszkę za poważni, żeby reklamować każde świeżo założone forum... Jak sama napisałaś, mają już kilka ładnych lat i setki opowiadań i fików, a nawet Torojkę na własność (j/k) :P
No, ale to zawsze jakiś adres XD
Somehow I haven't given up on myself, and I live on.
If I laugh just once, it's worth crying however many times.

Obrazek

Awatar użytkownika
bassiunia
debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: bassiunia » 11 sty 2010, 16:15

TCD, jak wreszcie Immek go odratuje. ;)

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 20 sty 2010, 17:09

Mam pomysł na rozreklamowanie forum, ale przydałaby mi się osoba od public relations, która byłaby gotowa latać po innych forach i nawiązywać dialog z potencjalnymi "kontrahentami". Czy jest do tego jakiś chętny?

Awatar użytkownika
Yuri
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Yuri » 21 sty 2010, 17:36

Public relations... Kiedyś sama się tym zajmowałam, ale, że nie mam internetu, to słabo to widzę... Pewnie kiedyś się znajdzie taka osoba, która będzie czuła się w tym jak w wodzie.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 22 sty 2010, 13:33

Jak widzicie uruchomiłam na forum opcję zmiennego bannera na górze, dlatego jeśli ktoś jest chętny do wymiany bannerami, to proszę do mnie napisać.

Awatar użytkownika
Syrenka
amator

Postautor: Syrenka » 25 sty 2010, 00:16

Vampi ma rację. Przydałby się ktoś, do polatania po innych forach. Albo po prostu grupa ludzi będących już znanych na danych forach. Przydałby sie reklama na urusai.pl i kreskówkifani.pl czy nawet na samej kreskówce.pl Pełne tam jest ludzi, zatem jak ktoś z nas jest tam znany to niech nas tam zareklamuje, albo jak tam mają dział typu fiki, to do autorów wyśle zaproszenie od tego forum.
Jeśli chodzi o miłośników książki to polecam te forum: http://www.forumksiazki.pl/ możę ktoś ma tam znajomego.....
A może na filmweb.pl? albo jakaś strona z serialami.

Awatar użytkownika
Komimasa
debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: Komimasa » 26 sty 2010, 00:06

Pogadam z Ryuuga on tam znany na Urusai.

Vampi, jak Raziel by mi na forum zamontował zmienny banner to tez się spokojnie mogę wymienić:)
Piszę dla siebie, ale co szkodzi się tym podzielić.

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 01 lut 2010, 07:20

Zamieściłam na swoim koncie na fanfiction.net mała reklamę naszej stronki. Może jednak się ktoś trafi?
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Komimasa
debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: Komimasa » 22 lut 2010, 22:14

Vampi nie wiem czy to coś da, ale mogę reklamować stronę w napisach, a przynajmniej w kilku np
" Piszesz fanfika lub nie związane z anime opowiadanie?
Umieść je u nas! Zapraszamy na forum vampirciowo.pl. "
jak masz lepszy tekst to zarzuć, to jest druga wstawka w odcinku OP więc 2 linijki max:)
Ostatnio zmieniony 22 lut 2010, 22:15 przez Komimasa, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszę dla siebie, ale co szkodzi się tym podzielić.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 22 lut 2010, 22:15

Jeśli ci to nie sprawia kłopotu, to czemu nie.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 21 mar 2010, 12:37

Mam taki mały apel. Jest was tu trochę i myślę, że większość z was albo udziela się na innych forach, albo ma konszachty z innymi portalami, albo prowadzi własne blogi lub strony itp. Gdyby tak każdy z was spróbował zrobić jakąś własną, małą reklamę forum, zachęcić przyjaciół do zarejestrowania się albo zachęcić właścicieli stron, z którymi współpracuje do wymiany bannerami, to myślę, że ruch tutaj naprawdę zrobiłby się większy. Tak jak Naruto obiecał sobie, że zostanie Hokage, tak ja obiecałam sobie, że stworzę polskie ff.net i się nie poddam. Więc proszę, poświęćcie tę minutę na drobne wsparcie dla tego forum, a wszyscy będziemy bardzo wdzięczni. Niektórzy już to uczynili, za co wam serdecznie dziękuję. A może znacie kogoś kto umiałby mi zrobić bardziej chwytliwy banner, bo ja tak średnio znam się na grafice.

Wróć do „Forum”