Współpraca z innymi serwisami

Wszelkie propozycje i sugestie idą tutaj.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Współpraca z innymi serwisami

Postautor: Vampircia » 12 sty 2011, 22:18

Ostatnio rozmawiałam z Syrenką, która zajmuje się działem literackim na www.mottozin.pl i powiedziała, że chętnie umieściłaby niektóre nasze fiki związane z mangą&anime na swoim portalu. Dlatego mam taką propozycję. Osoby, które są zainteresowane współpracą, proszę, żeby podały 1 lub 2 swoje fiki, które uważają za najlepsze i 1 lub 2 cudze fiki, które uważają za najlepsze. Proszę też podać do nich linki. Przypominam, że mają to być fiki związane z mangą&anime i na razie nie dajemy fików 18+.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 12 sty 2011, 23:14

Myślę, że warto by spytać każdego autora, czy życzy sobie, żeby jego fiki znalazły się na tamtym portalu. Może opowiadania niektórych są nieśmiałe i nie lubią wychodzić poza to Forum?

Ja z mojego niesamowicie bogatego i różnorodnego dorobku fikowego mogę zaproponować (nie zdziwcie się tylko) Stróża i Nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie, oba do FMA. Niech idą w świat i poznają nowych ludzi.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 12 sty 2011, 23:34

Miryoku pisze:Myślę, że warto by spytać każdego autora, czy życzy sobie, żeby jego fiki znalazły się na tamtym portalu. Może opowiadania niektórych są nieśmiałe i nie lubią wychodzić poza to Forum?

To już należy do Syrenki. Ona zadecyduje, co się pojawi u niej na portalu, więc będzie wiedziała kogo pytać.

Awatar użytkownika
Syrenka
amator

Postautor: Syrenka » 13 sty 2011, 14:17

Bez obaw, bez czyjeś zgody nie opublikuje żadnego opowiadania. Vampircia dziękuję, za ogłoszenie. Miryoku Twoje opowiadania pójdą w świat. ;) ( zdradzę wam, że chłopaki planują zrobić międzynarodowy portal i chcą tłumaczyć artykuły, na angielski i jakieś tam jeszcze języki).

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 13 sty 2011, 15:54

Napisałam parę fików po angielsku, może by się znalazło coś odpowiedniego. A na razie to ze swoich mogę zaproponować:
Rzeźnię numer 666
Alternatywę
Z cudzych:
Włochy was uratuje
Kurier

Awatar użytkownika
An-Nah
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: An-Nah » 13 sty 2011, 21:39

Kurcze, zastanawiam się, czy "Kuriera" puścić, skoro go proponujesz... Ciągle mam niesmak, niechęć do publikacji netowych, i nie wiem, czy jest sens puszczać w dalszy obiekt tekst z serii wybitnej, ale trudnej, gen w dodatku.
Zginie wśród ficów z popularnych fandomów.
No Savior Vivre guidances explained how you should behave when you are kind of stuck with an evil alien leader whom you tried to assassinate

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 13 sty 2011, 22:22

To GITS nie jest popularnyO_o?

Awatar użytkownika
An-Nah
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: An-Nah » 13 sty 2011, 22:27

Jest dobry, ma dobre recenzje, ma fanów... Ale jakoś nikt z tego ficów nie pisuje tylu, co z innych fandomów.

Ja przypadkiem żadnego dotąd nie widziałam, nie poza ff.net, gdzie zajrzałam z ciekawości i zwątpiłam, jak zwykle, od samych summary.
No Savior Vivre guidances explained how you should behave when you are kind of stuck with an evil alien leader whom you tried to assassinate

Awatar użytkownika
Syrenka
amator

Postautor: Syrenka » 14 sty 2011, 17:16

An i właśnie dlatego powinniśmy pokazać to szerszej publiczności. Nawiasem mówiąc fik " Nigdy nie wiadomo, kto siedzi po drugiej stronie" ma dużą oglądalność/czytelność na stronie

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 14 sty 2011, 20:08

Trochę nie rozumiem cię, An. Co ci zależy? Przecież nic nie stracisz na tym jak fanfik pojawi się na innym serwisie.

Awatar użytkownika
An-Nah
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: An-Nah » 15 sty 2011, 09:20

To znaczy, ja wiem, ja wiem, racjonalne tłumaczenie się nic nie da. Mam focha i tyle. Na fali focha postanowiłam nie publikować w sieci poza moim LJ. Po prostu.

Ale ten tekst jest stary, wygrał kiedyś konkurs na konwencie. Trudno, niech idzie.

EDIT: Tylko może naniosę parę poprawek, teraz lepiej znam kanon, niż kiedy pisałam...

Awatar użytkownika
Syrenka
amator

Postautor: Syrenka » 22 sty 2011, 15:07

An liczę na Ciebie. :D

Wróć do „Forum”