Ogłoszenia parafialne

Wszelkie propozycje i sugestie idą tutaj.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 19 sie 2012, 23:42

Oczywiście, że się da. Już raz mieliśmy takiego cwaniaka, co podał 18, a jak dostał hasło to zmienił na 16.
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Cainmak
amator

Postautor: Cainmak » 20 sie 2012, 00:03

Kurka, a sądziłam, że nicka i datę urodzenia nie da się zmienić :roll:
Ja wiem, że jak nieletni chcą, to się dobiorą - ale czy to oznacza, że trzeba im to od razu dawać? Jak ktoś jest cierpliwy, to nosa nie będzie wściubiać.

Miryoku, zawsze można ustalić poprzeczkę "od 16 lat", chyba że to za dużo roboty :->

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 20 sie 2012, 12:03

Chyba jeszcze nigdy nie widziałam tak egoistycznego argumentu. W każdym razie nie było większego (dobrze uargumentowanego) sprzeciwu, więc dział został otwarty.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 16 wrz 2012, 10:33

Ponieważ każde forum ma ograniczoną bazę, od czasu do czasu trzeba zrobić czyszczenie. Wolałabym je robić tam, gdzie posty nie są naliczane. Dlatego czy nie będziecie mieć nic przeciwko jeśli zrobię mały reset w grach forumowych? Oczywiście w tych, w których się da.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 16 wrz 2012, 14:10

Jak musisz, to rób reset, chyba faktycznie najlepiej w grach.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
CyfrowyFaszysta
zbanowany
Kontaktowanie:

Postautor: CyfrowyFaszysta » 16 wrz 2012, 14:59

Nie zgadzam się!
Obrazek
Taki właśnie, brutalnie rzecz ujmując, mamy przed sobą wybór -- albo być patriotą, albo idiotą. Kto nie jest jednym, jest siłą rzeczy drugim.

Awatar użytkownika
Orcrest
pomocnik

Postautor: Orcrest » 16 wrz 2012, 16:29

Ja nie mam nic przeciw

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 16 wrz 2012, 16:42

My i tak gier nie ogarniamy, ale to chyba najlepsze miejsce na czystki. Ani dyskusji nie przerwie ani nic. Ino dumamy, co będzie, jak mimo to się baza zapcha.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Astroni
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Astroni » 17 wrz 2012, 00:38

Oczywiście, trochę dużo się ich narobiło :)
Nie ma "koniecznych" opisów i "mniej ciekawych" fragmentów - piszemy tak,
jakby każde zdanie było najważniejsze i jakby miało być naszą wizytówką.

[center]^^^[/center]
Mówi się, że Dukaj powiedział, że Tylko niewolników, szaleńców i samobójców nie obchodzi polityka. Mało kto wie jednak, że powiedział to ustami nie słynącej z mądrości postaci i to w świecie, w którym demokracja jest zarazą, a Słońce krąży dookoła Ziemi (naprawdę, nie tylko według astronomów!).

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 05 lip 2013, 18:32

UWAGA! Koło Naukowe Studentów Filozofii przy UKSW szuka kogoś, kto mógłby przygotować dla nas plakat konferencji studenckiej.

Zanim podam więcej szczegółów, chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś z was były zainteresowany wykonaniem takiego plakatu (w formie elektronicznej). Jest możliwość zarobienia, choć maksymalnie do 50 złotych.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 06 lip 2013, 14:47

OK, ponieważ mój jaśnie oświecony prezes Koła napisał tylko "byle jak najszybciej", więc powiedzmy, że macie na to jakieś dwa tygodnie.

A tu są szczegóły, które trzeba zawrzeć na plakacie:
Konferencja miałaby nosić tytuł: Oryginalność koncepcji filozofów polskich na tle myśli zachodniej, odbyłaby się najprawdopodobniej 19 listopada w sali 201 (ul. Wóycickiego 1/3, budynek Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej) i trwałaby od godziny dziewiątej do osiemnastej. Przesyłanie referatów trwa do 20 października.

Edit: Właśnie otrzymałam maila od prezesa: "Możliwe że twórca plakatu zostanie przez koło wynagrodzony ale nie mogę tego obiecać, ani powiedzieć w jakiej kwocie." Wiem, że mówiłam o kwocie do 50 złotych, ale mamy dofinansowanie w gotówce, więc trudno byłoby je przekazać komuś z poza Warszawy. Niemniej jednak możemy również zagwarantować, że plakat byłby rozpowszechniany po różnych miejscach i wszędzie byśmy rozgłaszali o tym, kto jest autorem, więc przynajmniej sława będzie.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Ogłoszenia parafialne

Postautor: Vampircia » 09 lut 2015, 17:22

Ponieważ wynikły spore problemy z szablonem forum, a jesteśmy już dzisiaj naprawdę zmęczeni, tymczasowo forum zostanie w takiej wersji. Jak będziemy mieć czas i siły wrócą, postaramy się to dopracować. Przepraszam za problemy. Myślałam, że już wszystko obczaiłam, że można zrobić upgrade bez najmniejszego problemu, ale z własnej winy przeoczyłam pewne ważne rzeczy i przez to nie udało się przeprowadzić tego tak jak należy. Mam nadzieję, że to zrozumiecie i dacie nam trochę czasu na poprawienie wszystkiego.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 09 lut 2015, 17:33

Rozumiemy :) Trzymam kciuki, żeby się udało wszystko naprawić.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 14 lut 2015, 12:09

Mam prośbę. Ponieważ bo upgradzie zresetowało niektóre informacje w profilu użytkownika, ustawcie sobie ponownie ulubione fandomy i datę urodzenia (chyba że nie chcecie, żeby wam urodziny wyświetlało).

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 08 mar 2015, 15:29

Można byłoby zaktualizować bannery na dole strony? hotarubi - wysyła w w przestrzeń kosmiczną, a więc zgaduję, że link nie jest aktualny.
Obrazek

Wróć do „Forum”