Nowe działy

Wszelkie propozycje i sugestie idą tutaj.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Orcrest
pomocnik

Postautor: Orcrest » 20 lis 2011, 15:38

Ja bym chciał zagrać, ale spotkanie w realu jest dla mnie wykluczone. Może forum, a może Skype? Poza tym chciałbym dodać, że ja w zasadzie nigdy nie grałem, to znaczy grałem tyle co nic, i tylko w D&D. Chciałbym się nauczyć grać z kimś kto potrafi.

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 21 lis 2011, 10:41

Jeśli erpeg się pojawi na forum, pewnie w czynie społecznym się przyłączymy, ale tak sami z siebie nie przejawiamy wielkiego entuzjazmu.
Zresztą my się na erpegach znamy bardzo słabo, więc z nas pożytku nie będzie.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Shadica
amator
Kontaktowanie:

Postautor: Shadica » 26 lis 2011, 18:53

Ja jestem za i mile widzę RPG w klimatach fantasy.

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 26 lis 2011, 22:39

Ja bym mogła coś zacząć, ale nie mam doświadczenia Mistrza Gry.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Yuri13
debiutant
Kontaktowanie:

Postautor: Yuri13 » 19 paź 2012, 09:50

Mam pewien pomysł. Szukałam na forum, ale nie znalazłam podobnego tematu. Pomyślałam, że, by nie tworzyć w innych tematach zbędnych rozmów odbiegających właśnie od danego tematu. Ściągając pomysł z forum, gdzie jestem, można by stworzyć temat off-topowy w dziale Wszystko Pozostałe, na przykład w Hydepraku ? Co o tym myślicie?
„Kiedy wyeliminuje się wszytko co niemożliwe, cokolwiek pozostanie, choćby nie wiem jak nieprawdopodobne, musi być prawdą."
Sherlock Holmes

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 19 paź 2012, 11:59

Hyuu~!

Awatar użytkownika
Hermi
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Hermi » 27 lis 2012, 13:39

Wnioskuję o przywrócenie nazwy "Śmietnik" dla działu z tematami już niepotrzebnymi i naszą forumową grafomanią/ łamaczami regulaminu itp. Nie ukrywam, że powód mam głęboko egoistyczny. Zaczęłam tłumaczyć teksty z języka rosyjskiego, przewiduję więc, że konieczne będzie wskazanie ich autorom miejsca (lub miejsc), gdzie chcę je umieścić. Nie zamierzam dyskutować o toaletach z ledwo poznanymi Rosjanami w przypadku, gdyby przyjrzeli się bliżej forum. :-P
Nie będę jak liść porwany przez wiatr
Nie będę także jak ocean bez fal
Nie będę się bała upadać by wstać
Być światłem wschodzącego dnia
Autor Nieznany - Czarna noc (parafraza)

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 27 lis 2012, 14:37

To może zmienię na "kibelek" żeby brzmiało mniej wulgarnie ;-) ?
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 27 lis 2012, 14:53

Kibelek faktycznie lepszy niż kibel :) Ewentualnie można zmienić na "Świątynia Dumania" :D
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Hermi
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Hermi » 27 lis 2012, 15:46

Miryoku pisze:Ewentualnie można zmienić na "Świątynia Dumania" :D

Jeszcze gorzej! Może prowadzić do jakichś filozoficznych dysput.

No a tak serio... Przecież tam są też tematy, które kiedyś się przydały, i nie zasługujące na aż taką pogardę. Śmietnik posiada każdy literat, kibelek oczywiście też, ale do wyrzucania tekstów używa tego pierwszego. Autor przestawionego tam tekstu powinien poczuć wstyd bez względu na nazwę jakiej użyjemy. Chodzi przede wszystkim o to, żeby usunąć tekst z działów ogólnych i uniemożliwić komentowanie. W śmietniku nikt nie będzie grzebał.

To mi przypomniało... Fanfiki i opowiadania przeniesione usuwać ze Spisu Treści?
Nie będę jak liść porwany przez wiatr

Nie będę także jak ocean bez fal

Nie będę się bała upadać by wstać

Być światłem wschodzącego dnia

Autor Nieznany - Czarna noc (parafraza)

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 27 lis 2012, 19:16

No, lepiej usuwać ze spisu treści. A w opisie kibla jest, że spuszczamy tam kupę i odpadki, więc kupa to złe fiki, a odpadki to tematy której kiedyś się przydały, ale teraz nie są już potrzebne. A jak ktoś chce grzebać w kiblu to niech grzebie skoro ma takie upodobaniaXD

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 27 lis 2012, 20:43

Hermi pisze:Chodzi przede wszystkim o to, żeby usunąć tekst z działów ogólnych i uniemożliwić komentowanie. W śmietniku nikt nie będzie grzebał.
No nie wiemy, na jednym forumku jednej starej i nieistniejącej już organizacji były rozmowy w śmietniku :>
Nam nazwa nie przeszkadza. Dział jest w końcu ten sam.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Astroni
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Astroni » 13 gru 2012, 22:39

A nie możnaby zrobić dwóch osobnych, inaczej nazwanych działów dla tematów porzuconych, ale pożytecznych i dla tematów, które chcemy obdarzyć jawną pogardą? Rozumiem, że zwiększenie ilości działów przy stałej ilości tematów może nie być korzystne, ale może jednak warto to rozważyć? Łatwiej byłoby się świeżakom zorientować (zakładając oczywiście, że by chcieli), których tekstów ich dzieła nie powinny przypominać.
Nie ma "koniecznych" opisów i "mniej ciekawych" fragmentów - piszemy tak,
jakby każde zdanie było najważniejsze i jakby miało być naszą wizytówką.

[center]^^^[/center]
Mówi się, że Dukaj powiedział, że Tylko niewolników, szaleńców i samobójców nie obchodzi polityka. Mało kto wie jednak, że powiedział to ustami nie słynącej z mądrości postaci i to w świecie, w którym demokracja jest zarazą, a Słońce krąży dookoła Ziemi (naprawdę, nie tylko według astronomów!).

Awatar użytkownika
Orcrest
pomocnik

Postautor: Orcrest » 15 sty 2013, 03:55

Ostatnio zainteresowałem się konceptem creepypasty i zastanawiam się, czy ktoś jeszcze na forum je czyta (może pisze)? Jeśli tak, może ktoś byłby zainteresowany tworzeniem takiego działu? Z drugiej strony, być może tego typu teksty można wrzucać do kategorii niefanfikowych? Co sądzicie?

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 15 sty 2013, 08:54

Ja nawet nie wiem co to jest.

Wróć do „Forum”