Dzień dobry!

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Buchling
amator

Dzień dobry!

Postautor: Buchling » 07 lip 2017, 18:39

Cześć, forumowicze! Jestem Buchling i przesiaduję u was już od dłuższego czasu, nie odczuwałam jednak wcześniej duchowej potrzeby jakiegoś szczególnego nawiązywania więzi. :mrgreen: Przypadkiem tak się zdarzyło, że od zdania ostatniej matury minęło już półtora miesiąca i wszystkie seriale/filmy/komiksy/mangi, z którymi obiecałam sobie się zapoznać już zaliczyłam, a teraz potwornie się nudzę. Dlatego też wpadłam skomentować trochę tekstów, które już wcześniej u Was przeczytałam, bo w sumie czemu by nie zrobić autorom przyjemności? A tak bez przywitania to z kolei nie wypada pchać się z komentarzami, no więc, oto jestem!

PS. Nie straszcie mnie tylko czytaniem regulaminów, zapewniam, że już się z nimi zapoznałam :->

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry!

Postautor: Zwierz Hienisty » 07 lip 2017, 20:19

O. Cichociemni się ujawniają! Zaraz się okaże, że forum pełne jest szpiegów XD
Cześć, witam szpiega :>
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Buchling
amator

Postautor: Buchling » 07 lip 2017, 21:11

Psianoga, czujni tu są, od razu przejrzeli moją przykrywkę. Nici z wywiadu.
Witam agenta kontrwywiadu XD

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 09 lip 2017, 00:03

Wywiad archeologiczny? :P
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Buchling
amator

Postautor: Buchling » 09 lip 2017, 14:39

Każda technika inwigilacji, która się sprawdza, to dobra technika! Zresztą, tam od razu, że archeologiczny. Na opowi to dopiero była archeologia! Próbowałam się tam dokopać koparką do tych prehistorycznych dobrych tekstów, o których krążą legendy, ale niewiele odkryłam.

Awatar użytkownika
Skorpion
mistrz
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 10 lip 2017, 00:45

cześć ;)
Z jakimi serialami/filmami/komiksami/mangami się zapoznawałaś?
Obrazek

Awatar użytkownika
Buchling
amator

Postautor: Buchling » 10 lip 2017, 20:34

Z seriali to obejrzałam Daredevila, Mr. Robota, Breaking Bad, Avatar: Legendę Korry i nadrobiłam chyba wszystkie tasiemcowate shouneny, które w większości pozostawiłam kiedyś w połowie. Z filmów głównie tytuły, które każdy według opinii publicznej znać powinien (Titanic! w końcu!), czyli niewiele ciekawości. Z komiksów dorwałam nareszcie wszystkie twory Don Rosy o Sknerusie Mckwaczu i całą bandę webkomiksów (Hooky jest śliczne, polecam!). Z mang... Gantz, My Hero Academia, One-Punch Man, Promised Neverland, Real Account, też w sumie nic wybitnie cieka - a nie, czekaj, Vinland Sagę zaczęłam i złego słowa o niej nie powiem. Próbowałam też podejść jakoś do Grzędowicza, ale nie zaiskrzyło między nami. Wróciłam z przyjemnością do paru zostawionych na później tytułów od Brandona Sandersona i Waltera Moersa. Chyba moi ulubieni pisarze. ( Ktokolwiek słyszał, ktokolwiek wie?) No i z czystej przekory pochłonęłam wszystkie licealne lektury, których do matur w ramach solidarności z klasą nie przeczytałam.

Awatar użytkownika
Tatanka
uczeń

Postautor: Tatanka » 11 lip 2017, 11:45

Brandon Sanderson... mmm... :-) Znam jego "Zrodzonego z mgły", do innych się przymierzam. Dobra trylogia, łatwo się łyka :-P

Wróć do „Przywitaj się”