Eee, ten no, pochwalony!

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

DuralT
uczeń

Eee, ten no, pochwalony!

Postautor: DuralT » 06 mar 2016, 13:22

Niech błogosławi wam dzisiejszy dzień Yoda, Shrek, Astan Sheran oraz Lord Gorloj!

Tak kończąc żarty (dobra ich chyba nigdy nie skończę) wpadłam się przywitać i rozwinąć parę tematów. Obawiam się, że moje dziwne żarty zdążyły już odstraszyć tych nieprzygotowanych na nie użytkowników. To dobrze, bo do tych normalnych nie piszę i nikt normalny na dłuższą metę ze mną nie wytrzyma.

To może się przedstawię. Hmm... Tomasz Durał, lat 22, piję od lat sześciu. Wróć, to nie jest kolejne forum AA? Literatura? Ach, no to piszę od lat pięciu, głównie fantastykę, od czasu do czasu ubarwiając to zwykłą prozą. Poezji nie piszę, bo nie mam do niej talentu.

Nadaję się? Fanfiki? Czo to? Ach, dobra, dobra, już łapię, nie musicie się wszyscy pchać wytłumaczyć. Dziewczyny przestańcie we mnie rzucać stanikami, wiem, że jestem ideałem, a moje piękno ubarwia ten świat. Mało piszę fanfiction, nie ze względu na to, że nie lubię tego gatunku, z chęcią poczytam cudze utwory, po prostu brakuje mi ostatnio czasu na pisanie. Dlaczego się więc zarejestrowałem? A co, nie można? Szyszko można, jeśli się chce.

Dobra skończyłem pisać dziwne wynaturzenia na temat literatury, to wrócę do najwspanialszego tematu... Mnie!
Obecnie jeszcze studiuję (być może nie długo, nie dość, że kierunek mi nie pasuje, to jeszcze mi na nim słabo idzie) na Politechnice Krakowskiej. Oczywiście z tego powodu wynajmuję stancję w Krakowie, a ogólnie pochodzę z Głogowa (na Dolnym Śląsku). Moim największym hobby jest historia (mało się pokrywa z materiałem na uczelni technicznej, no nie?). Wiedzie już, że jestem piękny i wspaniały (popatrzyłeś kiedyś w lustro?), wiec tego nie muszę pisać dziesiąty raz.

Ogólnie dostrzegłem małe przemieszania między forumowe, wiec postanowiłem do nich do nich dołączyć. Ci, którzy mnie kojarzą z Artefaktów, to... Wiedzą, że jestem specyficzny ;)

Ogólnie gratuluję doczytania do końca tego wynaturzonego przedstawienia się i mam nadzieję, że będę się z wami dobrze bawił!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Eee, ten no, pochwalony!

Postautor: Vampircia » 06 mar 2016, 13:26

Mam nadzieję, że ci się spodoba. W ogóle to tu jest dużo krakusów.
Shoot first. Think never.

DuralT
uczeń

Postautor: DuralT » 06 mar 2016, 13:37

To dobrze, będzie z kim wyskoczyć na piwo. :)

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 06 mar 2016, 13:38

To kiedy się umawiamy;) ?
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 06 mar 2016, 13:39

Witam na forum. Też się cieszę, że kolejna osoba mieszkająca w Krakowie się pojawiła.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 06 mar 2016, 13:45

Cześć w imieniu mniejszości forumowej niemieszkającej w Krakowie.
Obrazek

DuralT
uczeń

Postautor: DuralT » 06 mar 2016, 13:56

Zaczytałem się. Podoba mi się, że macie tutaj Fanfiki ze świata wiedźmina.
Co do piwa, to tuż przed świętami wielkiej nocy będę miał luz, do wyboru 14, 15 albo 16 :D.
Dziękuję za miłe przywitanie :)

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 06 mar 2016, 16:05

Cześć. Sporo tu też twórczości niefanfikowej, więc luz, wpasujesz się nawet bez fanfików ;)
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

DuralT
uczeń

Postautor: DuralT » 06 mar 2016, 16:22

Spoko, nim zacznę coś publikować, to najpierw poczytam waszą radosną twórczość ( i teraz przy panującej atmosferze i stylu na forum, nie wiadomo czy piszę tylko do ciebie, czy do wszystkich), skomentuję trochę tekstów i zapoznam się z wami.

Awatar użytkownika
pokemonka
pisarz
Kontaktowanie:

Postautor: pokemonka » 06 mar 2016, 16:57

Witaj, tylko ja z nad morza... :P
Obrazek

Awatar użytkownika
kociara81
moderator

Postautor: kociara81 » 07 mar 2016, 14:50

A ja z innej planety, i co z tego.

I podoba mi się twój humor.

I tradycyjny pro trip: Jak już dajesz jakiś tekst wczytaj się dobrze w regulamin dodawania prac. Naprawdę ułatwi mi to życie. Jak i przestrzegaj innych regulaminów.

No i baw się tutaj dobrze i mam nadzieję że zostaniesz tu na dłużej, bo świeża krew na rozkręcenie forum zawsze się przyda.

Jakie masz zainteresowania? Jakie gry/książki/seriale/komiksy/japońszczyzna (anime/manga)/wstaw co chcesz (niepotrzebne skreślić)?

(kurde ile sb mam do nadrobienia. A nie było mnie tylko przez pół dnia)

A i nie ma się co bać, sporo tutaj jest dziwnych osób (w tym jak :D).

DuralT
uczeń

Postautor: DuralT » 07 mar 2016, 15:26

Regulamin zdążyłem przeczytać jeszcze przed rejestracją. Tekstów na razie nie planuję dodawać.

Zainteresowania? Historia i wszystko co z nią związane, nawet w gry gram o tej tematyce (CKII, EUIV, Total Wary,Banished itp.). Gotowanie, po prostu mnie odstresowuje, jedni by się wyładować idą na siłownię, ja idę do kuchni. Dziwne, ale nikt nie narzeka. Chyba nie muszę pisać, że lubię czytać. Ostatnio mam mało czasu na czytanie, ale zawsze się znajdzie parę opowiadań wartych zkomciania.

Co do japońszcyzny, to lubię różne odmiany sushi, sake, kulki ryżowe robię od święta, z resztą kuchnia japońska ma tylko kilka wyjątków od innych kuchni wschodnich, więc do japońszczyzny mogę zaliczyć róże odmiany curry. Dobra, wiem miało być o anime i mangach, tak, jestem miłośnikiem seinenów i wolę czytać mangę, niż oglądać anime. Lubię też light i web novel, o których zdążyłem już naskrobać temat.

Co do seriali to oglądam w wolnych chwilach Pogranicze w Ogniu (znów ta historia), obejrzałem z zapartym tchem Sons of Anarchy, dodatkowo lubię HIMYM i BBT. Pewnie mógłbym wpisac jeszcze od cholery innych seriali, ale w tym momencie gotuję zupę i co chwila odchodzę od laptopa.

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 07 mar 2016, 18:22

O, widzę coś z serii Europa Universalis? A Mroczne Wieki może?
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

DuralT
uczeń

Postautor: DuralT » 07 mar 2016, 18:39

Crusader Kings na polski przetłumaczyli Mroczne Wieki, to i tak lepiej niż Hearts of Iron na II Wojna Światowa z Serii Europa Universalis :D
Czyli tak, uwielbiam Mroczne Wieki :D Obecnie preferuję drugą część, która daje znacznie więcej możliwości rozwoju (dodatkowo można rozpocząć od czasów Karola Wielkiego i mapa obejmuje tereny od południa Mali i Etiopię, po wschód Indii i Mongolii oraz Tybetu, oczywiście nie można jeszcze dopłynąć do Ameryki [za to Aztekowie mogą dopłynąć do ciebie przy włączonym dodatku]).

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 07 mar 2016, 18:49

Czy Mroczne Wieki to ta gra, w której się aranżowało małżeństwa między dworzanami? Bo jeśli tak, to nigdy jej nie ogarnęłam :P Nie mój typ gry raczej.

A gotowanie to bardzo fajne hobby. Chyba każdy lubi mieć znajomego, który lubi gotować ;)
Hyuu~!

Wróć do „Przywitaj się”