Hejka!

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
andru055
amator

Hejka!

Postautor: andru055 » 15 sie 2016, 22:32

Cześć! Planuje ( w zasadzie już zacząłem ) napisać historię Corvo Attano ( jeżeli grałeś to znasz ). Będzie to raczej miniatura, bo nie wiem czy dam radę napisać coś dłuższego. Z tego co widziałem ( a raczej nie widziałem ) to nie ma żadnego polskiego fanfika o tej grze, także postaram się aby byl jak najlepszy. Dajcie może jakieś porady na początek ;)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Re: Hejka!

Postautor: Miryoku » 15 sie 2016, 22:37

Witam na forum :) Rozgość się i czuj się jak w domu, mam nadzieję, że zostaniesz u nas na dłużej.

Napisz coś więcej o sobie. Czym się interesujesz? Czy masz już na koncie jakieś fanfiki, czy to będzie Twój pierwszy?

A co do rad, to niestety nie znam gry, więc trudno mi poradzić coś prócz ogólników. Przypominam tylko o przeczytaniu regulaminu umieszczania prac przed wrzuceniem tekstu na forum :)
Hyuu~!

Awatar użytkownika
andru055
amator

Postautor: andru055 » 15 sie 2016, 22:48

Tak, to będzie mój pierwszy fanfik. Postaram się napisac go jak najlepiej. Gra jest o cesarskim obrońcy - corvo attano, który został wrobiony w zabójstwo cesarzowej. Klimat gry jest raczej smutny, a o samym corvo wiemy tylko tyle, że pochodzi z miasta serkonos. Nie wiadomo nic o jego dzieciństwie oraz jak zostal cesarskim obrońcą. Jestem absolutnym fanem tej gry. Lubie też klimaty zombie i horrorów ( ale nie wiem czy znajdę tu horrory). I przepraszam, drodzy fani anime, ale po prostu anime nie lubie. Tak samo z pokemonami. Też mam nadzieję że zostanę jak najdłużej ;) pozdrowionka

Awatar użytkownika
andru055
amator

Postautor: andru055 » 15 sie 2016, 22:57

Bardzo lubię także klimaty II Wojny Światowej. Głównie temat lądowania w Normandii. Możecie kojarzyć z kultowego medal of honor alied assault. Jeśli graliście to pewnie pamiętacie misję na plaży Omaha i dwa wielkie bunkry. Tak, to była normandia :)

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 16 sie 2016, 18:25

Cześć.
Na przyszłość: edytuj posty
Obrazek

Awatar użytkownika
andru055
amator