Dzień dobry!

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
ravicz
początkujący
Kontaktowanie:

Dzień dobry!

Postautor: ravicz » 01 gru 2016, 09:45

Hej, hej!

Mam na imię Aleksandra i mam już 22 lata. Jeszcze chwilka i dopadnie mnie kryzys ćwierćwiecza. Właśnie zaczęłam magistra z międzynarodowych stosunków gospodarczych, ale też param się psychologią. Kiedyś marzyłam o grafice komputerowej, ale cóż, życie... Więc zostało to moim hobby. Jestem raczej ugodowa. Raczej. Z natury liberalna i podziwiam Sokratesa.
Z pracami autorskimi spotkałam się dosyć wcześnie, bo już pod koniec podstawówki. Pierwsze wybrane samodzielnie i pochłonięte książki, a także internet z nieograniczoną bazą ff i wszelkiego rodzaju teorii fanowskich. Do dziś mi to pozostało. Kiedyś sama pisałam fanfiction, zwłaszcza z kanonu HP i FMA. Dziś już nie mam tyle zapału i przerzuciłam się na różne PBFy, bo jestem leniwa kluska trochę. Mam nadzieję, że znajdę tu ciekawe formy literackie, które umilą mi zimne weekendowe wieczory.

Liczę na to, że miło spędzę z wami czas ;).

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Re: Dzień dobry!

Postautor: Skorpion » 01 gru 2016, 11:51

Dzień dobry.
E, 22 lata to jeszcze młodość. Skoro lubisz HP i FMA to z pewnością się tutaj odnajdziesz. Ciekawych tekstów jest tu całkiem sporo i czasem, gdy mija epidemia lenistwa, pojawiają się nowe ;D I zapraszam do szutboksa, bo to serce forume.
Obrazek

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 01 gru 2016, 15:36

Witaj, małolato;)
Shoot first. Think never.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 01 gru 2016, 20:30

Cześć :)

Nie dość, że masz na imię tak samo jak ja, to jeszcze interesujesz się fajnymi rzeczami, więc już Cię lubię. Mam nadzieję, że się tu zadomowisz i zostaniesz z nami na dłużej :)
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 01 gru 2016, 21:42

Ładny avatar, hien approves.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Wróć do „Przywitaj się”