Indra

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Indra
amator

Indra

Postautor: Indra » 10 cze 2017, 18:13

Cześć :)
W sumie zwykle omijam tematy typu "przywitaj się", bo ich po prostu nie lubię. Jak coś, wszystko wyjdzie w praniu.
Widzę, że forum jest na bieżąco, bo są posty z 2017. Ale mam kilka pytań. Jakie jest tu podejście do fanfików/opowiadań yaoi i to nie z lekką sugestią yaoi (jak jest napisane w regulaminie), tylko po prostu yaoi. Poza tym - o co chodzi z tym "Kibelkiem". Moja pierwsza myśl była taka, że tam trafiają jakieś gnioty, gdzie autor pisze "rzaba", ale z tego, co zauważyłam,wcale nie. Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Re: Indra

Postautor: Miryoku » 10 cze 2017, 19:12

Hej :)

Nie mamy nic przeciwko yaoi, ale opowiadanie zawierające obrazowe sceny seksu musi być oznaczone +18 w nazwie tematu i opisie opowiadania.

Do Kibelka trafiają głównie posty nieregulaminowe, najczęściej za wrzucenie tekstu bez wymaganych minimum trzech postów na forum albo za brak opisu. Czasem trafia do niego też totalna grafomania, ale to bardzo, bardzo rzadko. Przestrzegaj Regulaminu Umieszczania Prac (viewtopic.php?f=1&t=10), a Twój tekst nie trafi do Kibelka :)
Hyuu~!

Wróć do „Przywitaj się”