[Fullmetal Alchemist] Stróż

Tutaj zamieszczamy fanfiki do wszelkich japońskich komiksów i animacji.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Re: [Fullmetal Alchemist] Stróż

Postautor: Skorpion » 06 mar 2016, 21:14

To sprawa wybitnie zagadkowa, bo wypłynęła wczoraj. Otóż moja przygoda z Fullmetal Alchemist zaczęła się właśnie od tego fika, na którego zresztą potem głosowałem w konkursie oraz rysowałem komiks. I tym bardziej dziwię się, że nie ma tutaj mojego komentarza. W każdym razie podobał mi się komediowy ton. Cała sytuacja z rozpaczliwymi próbami nawrócenia jest super, a i otwarte zakończenie.
W każdym razie dobry ficz.
Obrazek

DuralT
uczeń

Postautor: DuralT » 06 mar 2016, 21:59

Zacznę od tego, że wolę stare anime FMA, niż FMA:B. Dla mnie to normalne i zgadza się z uniwersum starego anime. Skoro światy są połączone po przez bramę, to ten sam Bóg może istnieć w obu światach. Możliwością jest też, że anioły przeleciały przez wrota i szerzą swoją religię w tym świecie.

Ogólnie miłe połączenie, to co zostało już napisane wcześniej, Envy bierze się znikąd. Oczywiście, ta kwestia jest do przeżycia, ale trochę mnie wytrąciła z czytania.

Też bym przeczytał o starciu naszego aniołka z Mustangiem.

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 06 mar 2016, 22:16

Dziękuję za komentarze. Envy w sumie miał być tak z dupy, bo to w końcu komedia, ale faktycznie kilku osobom (i to nie tylko na tym forum) to zgrzyta, a i ja napisałabym to dzisiaj inaczej. Ja do starej serii mam ogromny sentyment, ale uważam ją za słabszą i dużo bardziej wolę to, jak się potoczyła fabuła w mandze. Kontynuacji nie będzie, bo nie mam wystarczająco dobrych pomysłów.
Hyuu~!

Wróć do „Anime/Manga”