[Loveless] Bez-miłości

Tutaj zamieszczamy fanfiki do wszelkich japońskich komiksów i animacji.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Teru
uczeń
Kontaktowanie:

[Loveless] Bez-miłości

Postautor: Teru » 24 mar 2014, 18:55

tytuł: Bez-miłości
fandom: Loveless
opis: krótki oneshot o relacjach Ritsuki i Soubi'ego
ostrzeżenia: podtekst yaoi
znajomość fandomu: wskazana.
Status: zakończony.

Zostawiłeś mnie samego. Balkon był otwarty, zapomniałeś go przymknąć wychodząc. Firana łopotała targana niespokojnym powietrzem. Leżałem na łóżku otulony ciemnością. W tle znowu rozległ się dźwięk tłuczonych talerzy. Krzyk… Krzyk mojej rodzicielki Był kierowany do mnie, a mimo to zdawał się tak odległy. Zamknąłem oczy. Pojawił się w mojej głowie obraz. To byłeś Ty. Spięte blond włosy, okulary nanosie i pędzel w ręce. Twoje usta wykrzywiały się w łagodny uśmiech. Nie taki jakim mnie obdarzasz. Ten jest szczery. Widać, że to co robisz, jest dla Ciebie ważne… sprawia Ci radość. W stosunku do mnie rzadko Cisię to zdarza. Kiedy mnie obdarzasz uśmiechem, jest on wymuszony. To boli. Boli bardziej niż jakbyś przyznał, że jestem Ci obojętny. A mimo wszystko chcę Twojej opieki. Bądź przy mnie.
Skuliłem się mocniej. Odchyliłem koszulkę, odsłaniając miejsca, w których Twoje ręce stykały się z moją skórą. Na wspomnienie tych momentów z moich ust wydal się cichy, niekontrolowany jęk. Ciepło… Gorąco… Piekielny żar… Dlaczego wywołujesz we mnie tak skrajne emocje? W jednej chwili Cię nienawidzę, a w drugiej łaknę twojego dotyku. Nie rozumiem… Ani siebie, ani dlaczego jesteś przy mnie. Nie powinieneś. Twoja sacrifice odeszła, nie należysz do mnie. Proszę, wytłumacz mi… Hm… czy oczekuję jakiś szczególnych słów? Na pewno są taki, które miło by było usłyszeć. Ale chcę byś powiedział prawdę, a nie to co ja chciałbym usłyszeć… Otul mnie, teraz. Przyjdź i schowaj w swoich ramionach. Wiem, że przed chwilą dopiero wyszedłeś, ale nie lubię jak mnie opuszczasz. Najpierw rozpaliłeś wszystkie zmysły, a potem tak po prostu zostawiłeś. A ja dopiero przecież zacząłem się rozkoszować Twoją bliskością.
Odwróciłem się w stronę balkonu. Zobaczyłem jakiś cień. Podniosłem się natychmiast i wybiegłem. Na mojej twarzy malowało się rozczarowanie. To nie byłeś Ty… Dlaczego? Mówiłeś, że będziesz przy mnie kiedy będę tego potrzebować. Zaczęło padać. Kap. Kropla deszczu spadła na moją twarz. Kap. Kolejna. Usiadłem pod ściana i odchyliłem głowę w tył. Może chociaż deszcz schłodzi moje ciało jego pragnienia. Kap, kap, kap. Deszcz pada coraz mocniej. Zamknąłem oczy. Tym razem nie zobaczyłem nic. Oddech się uspokoił. Ogarnęła mnie straszna senność. Chciałbym zasnąć… Zasnąć wtulonym w Ciebie. Podkuliłem nogi do brzucha, ręce opadły wzdłuż ciała. Opuściły mnie wszystkie siły. Głowa opadła lekko na bok, nadal będąc odchyloną.
„Loveless”… „Beloved”… Jak osoby o dwóch tak różnych imionach mogły się połączyć? „Bez-miłości” – Tak, jestem bez miłości w sobie. „ukochany” – Nie, nie możesz być kochany przeze mnie. Dlatego to Ty napełnij mnie miłością… Soubi.

Wróć do „Anime/Manga”