Strona 1 z 1

Sequel

: 08 lis 2017, 22:59
autor: Skorpion
Dobra, robimy wyzwanie. Od dzisiaj do końca miesiąca popisujcie się swoją kreatywnością i znajomością forumowych opowiadań i fanfików!
Wyzwanie: stwórz sequel opowiadania/fan fika z forume
Zasady: Podaj informacje na temat zmyślonej kontynuacji; tytuł, gatunek, autora oryginału (nie ma tak łatwo, nie wymyślamy kontynuacji swoich fanficków), link do oryginału, opis fabuły w 2-5 zdaniach i ewentualne ostrzeżenia.

Żeby nie było, wrzucam coś pierwszy.

Fan fik: Inny, autorstwa Vampi
Tytuł: Wyjątkowy
Gatunek: przygodowy
Kategoria: brak ograniczeń
Znajomość fandomu: brak
Opis: Milk opuszcza rodzinną planetę na statku Frieza. Jako Ginyu postanawia szkolić się w armii tyrana i za jakiś czas spróbować obalić mordercę żony. Wkrótce trafia do nowo powstałego oddziału, którego zadaniem jest zajęcie planety Brench.

Re: Sequel

: 16 lis 2017, 11:29
autor: RedHatMeg
Opowiadania: Slasher i Slasher: Hotel , Autorstwa Skorpiona
Tytuł: Slasher: Kampus
Gatunek: komedio-horror
Opis: Po wydarzeniach z hotelu "Barok" i zdaniu matury Adrian, Konrad i Leszek dostają się na Uniwersytet Poznański. Pragną zapomnieć o seryjnych mordercach i skupić się na przyszłości, jednakże akademik, w którym mieszkają, skrywa w sobie mroczne tajemnice - podobno gdzieś w jego murach spoczywa wampir, który śpi smacznie od wieków. Wkrótce zostają odnalezione zwłoki ze śladami kłów na szyi, ale czy to na pewno sprawka tajemniczego nosferatu, czy kolejny morderca?

Re: Sequel

: 25 lis 2017, 09:53
autor: Skorpion
Nie wiem, czy robienie kontynuacji do nieukończonego opowiadania ma sens noale...

Opowiadanie: Krwawa Barbara
Tytuł: Nieumarła Joanna
Gatunek: Fantastyka, kryminał
Opis: Od spotkania z Krwawą Barbarą minęły trzy lata. Karol Dziwaczny przeniósł się do Krakowa, ale teraz wraca do Warszawy, gdzie zostaje wynajęty przez biznesmena, Adama Wierzejskiego, do poszukiwań zaginionej trzydzieści lat temu córki. Trop prowadzi do sekty oddającej hołd księciu nieumarłych (zombie). W trakcie śledztwa Karol spotyka dawną znajomą, Izabelę.

Wyzwanie trwa do czwartku, jak coś...