Beta reader poszukiwany

Tutaj piszemy o wszystkim co z fanfikami związane, szukamy beta readerów, prosimy o porady, prezentujemy swoje przemyślenia.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Re: Beta reader poszukiwany

Postautor: RedHatMeg » 06 mar 2018, 20:56

Jedna strona.

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 07 mar 2018, 05:15

A no to ok, możesz hienu pokazać.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 07 mar 2018, 16:04

Też mogę przeczytać, jeśli chcesz wysłać więcej niż jednej osobie.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 08 mar 2018, 07:41

Obczaim, jak skończym walczyć z zaliczeniami przedmiotów.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 08 mar 2018, 08:23

Spoko.

Mir już mi uświadomiła pewne rzeczy, więc pewnie i tak ci potem prześlę zmodyfikowany tekst.

Awatar użytkownika
Dominiqa
amator

Postautor: Dominiqa » 29 gru 2018, 14:05

Mam dość nietypową prośbę.

W 2017 roku zaczęłam pisać tekst w fandomie Supernaturala (gen, dochodzenie, czarownice i magia), miał on dość osobliwą konstrukcję, bo była to odpowiedź na pewne wyzwanie. Całość ostatecznie miała mieć 6 rozdziałów, uzyskałam pomoc (betę) na forum SPN, ale wystarczyła ona na jedynie 3 rozdziały, czwarty opublikowałam już bez pomocy bety. Wszystkie 4 rozdziały znajdują się na AO3 z ostatnią aktualizacją w marcu tego roku i łączną liczbą ponad 35 tys. słów. Od ponad pół roku stoję w mniej więcej w jednej trzeciej rozdziału 5. Mam rozpisany tekst fabularnie do samego końca (wiem jak się skończy, kto co namiesza po drodze i kto z postaci drugoplanowych nie przetrwa). Bardzo mi zależy na dokończeniu go, bo jest to jeden z lepiej przemyślanych fabularnie tekstów w mojej karierze (jeśli można to tak nazwać), ale zatrzymałam się i nie umiem pójść dalej, choć wiem co ma się wydarzyć.

Potrzebuję kogoś kto to przeczyta i podyskutuje ze mną na temat tego co zaplanowałam oraz popchnie mnie do dopisania tekstu do końca (korekta językowa ma dla mnie drugorzędne znaczenie, choć będę za nią wdzięczna) Tekst fabularnie znajduje się po 11 sezonie, ale rzadko odnoszę się do poprzednich wydarzeń, chyba że jako ot tak rzucona uwaga. Jestem trochę zdesperowana bo mi naprawdę zależy, żeby to dokończyć, także byłabym niezmiernie wdzięczna, gdyby ktoś mi pomógł.
Per aspera ad astra...

Gibbs2
amator

Postautor: Gibbs2 » 09 lut 2019, 13:24

Zapisałem kopie roboczą swojego tekstu z dwoma pierwszymi rozdziałami: Wprowadzeniem i Rozdziałem 1. Potrzebny beta reader.

Gibbs2
amator

Postautor: Gibbs2 » 09 lut 2019, 23:28

Czy mam jakoś udostępnić kopie roboczą?

Wróć do „Rozmowy o twórczości”