Witam po tak długim czasie.

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Gibbs2
amator

Witam po tak długim czasie.

Postautor: Gibbs2 » 07 lut 2019, 21:27

Jakiś czas temu zarejestrowałem się na forum, bo miałem zamiar pisać i to sporo, ale życie wtrąciło swoje trzy grosze. Teraz jednak zamierzam trochę ruszyć się w tym temacie i mam szczerą nadzieję, coś wkrótce przedstawić. Interesuje się historią wojskowości i nowoczesną technologią wojskową, ale także czytam dużo książek. Ostatnio są to takie pozycje jak cykl Larsona, "Rój" czy powieści z wydawnictwa Warbook.
Mam obecnie w planach dwa uniwersa. Pierwszym jest multicrossover moich ulubionych seriali sci-fi, książek i tym podobnych rzeczy. Drugim historia alternatywna i political fiction z Rzeczpospolitą jako głównym aktorem. Jestem kompletnie zielony w tym temacie i chętnie skorzystam z każdej pomocy.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Witam po tak długim czasie.

Postautor: Vampircia » 07 lut 2019, 22:08

A jakie są twoje ulubione seriale sci-fi?
Obrazek

Gibbs2
amator

Postautor: Gibbs2 » 08 lut 2019, 18:17

Na przykład: Battlestar Galactica (starsza wersja bardziej przypadła mi do gustu) czy Stargate Atlantis.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 08 lut 2019, 19:16

Tylko SGA czy jakieś inne Stargejty też oglądałeś? I moje klasyczne pytanie, kto lepszy: Ronon czy McKay:P?
Obrazek

Gibbs2
amator

Postautor: Gibbs2 » 08 lut 2019, 22:25

Jakoś bardziej Atlantis niż SG-1, ale parę ciekawych odcinków też obejrzałem. Co do pytania, trudno wybrać. Chyba bym jednak postawił na Ronona.

Wróć do „Przywitaj się”