Cześć i czołem:)

Tutaj możesz napisać coś o sobie, powiedzieć "cześć" użytkownikom.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Lisbeth77
uczeń

Cześć i czołem:)

Postautor: Lisbeth77 » 05 lis 2019, 18:28

Znalazłam się tu, gdyż w wolnych chwilach piszę sobie to i owo, oczywiście są to fiki, które kiedyś były sporą częścią mojego życia. Szukam forum, na którym będę mogła poczytać ciekawe prace jak i podzielić się częścią swoich, jeśli przypadną Wam do gustu. Oprócz pisania kiedyś też trochę betowałam, więc jeśli znajdzie się taka potrzeba dla zbłąkanej duszy, mogę pomyśleć nad pomocą.
Kocham czytać książki, rysować, uwielbiam muzykę i dobry film/serial/anime. Mimo nieubłagalnego zbliżania się do 30-stki, jestem niepoprawną shiperką, co jednak moja rodzina rozumie i dzięki im za to. Jeśli macie jakieś pytania, jestem otwarta na rozmowy. Mam nadzieję, że zostanę tu na dłużej!
“That’s the power of words: twenty-six letters can paint the whole universe.”
— Jay Kristoff, “Godsgrave

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Re: Cześć i czołem:)

Postautor: Miryoku » 05 lis 2019, 18:58

Hej, fajnie, że wpadłaś, proszę się rozgościć i zadomowić :) w jakich fandomach najbardziej siedzisz i co shipujesz aktualnie?
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Lisbeth77
uczeń

Postautor: Lisbeth77 » 05 lis 2019, 19:39

Takie pytania lubię:) jeśli chodzi o anime: Attack on titan (to chyba obecnie najbliższy mojemu sercu fandom), Soul Eater, One Punch Man, Berserk, Yuuri on Ice, Free!!, na zawsze też bliskie mi są FMA, Naruto, X, Kuroshitsuji, Death Note.
Seriale (ciężko wymienić wszystkie): Dark, Doctor Who, The Walking Dead, Black Mirror, Shameless, Wikingowie, Black Sails, Brooklyn 99, Supernatural (choć obecnych sezonów już nie oglądam), Merlin (na wieki będę mieć traumę), Sherlock (choć ostatni sezon nie był już moim lubianym), na wieki będę kochać oczywiście Queer as Folk, Lost i The Office.
Obecnie shipuję też dużo, pierwsi na myśl przychodzą mi Levi/Erwin, SasuNaru, Makoto/Haru, ale jest tego więcej, z seriali: Merthur, Dean/Cas, i ech... shipowało się też johnlocka jak jeszcze serial się nie popsuł:P ostatnio też przybłąkali się Aziraphale i Crowley, (choć serial z nimi średnio przypadł mi do gustu).

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 05 lis 2019, 20:28

Dostajuesz u mnie kilka plusów za One Punch Mana i B99.
Zapraszam na mój blog: https://planetakapeluszy.com/

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 06 lis 2019, 12:02

Nie dość, że lubisz fajne fandomy, to jeszcze lubisz gejozę <3 Już Cię lubię. Z jakiego powodu masz traumę po Merlinie?
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Lisbeth77
uczeń

Postautor: Lisbeth77 » 06 lis 2019, 12:07

Miryoku pisze:Nie dość, że lubisz fajne fandomy, to jeszcze lubisz gejozę <3 Już Cię lubię. Z jakiego powodu masz traumę po Merlinie?

Kocham gejozę... Człowiek się robi coraz starszy i to nie mija:D
Trauma z powodu zakończenia, nigdy nie zapomnę oglądania ostatniego odcinka jakoś w dzień wigilii, choć jestem osobą niewierzącą to obchodzę święta z najbliższą rodzinką, byłam pełna nadziei i dobrego humoru, nastawiona na piękne i pozytywne zakończenie. A otrzymałam... Jeśli ktoś oglądał to wie. Mimo tragizmu zakończenie było też bardzo romantyczne, i jednocześnie je kocham i nienawidzę:D

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 06 lis 2019, 15:10

Gejozy tu ci dostatek;)
Shoot first. Think never.

Wróć do „Przywitaj się”