Meme

Tutaj wrzucamy nasze memy.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Re: Meme

Postautor: Vampircia » 03 sty 2016, 18:34

Może rzeczywiście powinnam dopełnić postaciami z isetu, będzie jeszcze większy crack. A powinnam dodać siebie, czy to byłoby bez sensu?
Obrazek

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 03 sty 2016, 20:40

Dodaj siebie i dopełnij postaciami z ISETu.
Hyuu~!

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 03 sty 2016, 21:35

Możesz wrzucić mnie i Karola XD

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 03 sty 2016, 22:34

Namęczyłam się przy tym, więc tylko spróbujcie nie komciać, to będzie krwawo, hłe.

Crack meme of doom

1. Miryoku
2. Kane
3. Kociara
4. Hien
5. Preity
6. Skorpion
7. Dracula
8. Vampircia
9. Raziel
10. Bumaga
11. RedHatMeg
12. Karol

1. 2 nie stać na baton, ale chce pożyczyć kasę od 10. Co mu powie?

Nie stać mnie na baton, więc zastanawiam się, czy nie mógłbyś... ej, ale wał, wyglądasz trochę jak ten szurnięty dyktator z far kraja czwórki!

2. 3 i 7 zgubili się w parku i spotkali psa przebranego za pająka. Co się stanie, biorąc pod uwagę fakt, że 11 dzień wcześniej kupił odświeżacz powietrza?

Dracula: Czy to pies?! Czy to pająk?! Nie istotne, zgłodniałem.
Kociara: Podobno Meg kupiła odświeżacz powietrza. Szkoda, nie pogadam już z nią o grach.
Dracula: A co ma piernik do wiatraka? [przeżuwa psa]
Kociara: No właśnie nie wiem, kto wymyśla te kwestie. Ale odczuwam ogromną chęć stwierdzenia, że się zgubiliśmy i że na tym kończy się patos.

3. 4 przeczytał „Tysiąc dup Seta” i ma ochotę stworzyć do tego fanfika. W jaki sposób 6 mu to odradzi i co zjedzą razem na obiad?

Skorpion: Hien nie pisz fika do dup, bo zjemy twoje myszy na obiad.
Hien: A komiks mogę?
Skorpion: Ale narysuj dużo dup.

I zjedli masło.

4. 1 i 12 porwało ufo. Opisz ich drogę ucieczki, uwzględniając sklonowanego 5, cyborga 6, i 9 po zmianie płci.

Mir i Karol kupują kilof z majnkrafta od Razielli, która chowa go pod spódnicą i wykopują tunel na dno ufa. Wyskakują z ufa prosto w ramiona usprawnionego Skorpiona, którego wszczepy amortyzują upadek, a klon Preity to klon, więc... ma ładne liście i daje dużo dobrego syropu.

5. Napisz krótką konwersację między 5, 8 i 11, w której 5 miszuje, 8 meguje, 11 kociaruje, a morał z tego taki, że admin zawsze ma rację. Znaczy się Imperator.

Preity: O, patrzcie! Czerwony tramwaj, chodźmy go pobić!
Vampircia: Okej, a jak pójdę, to przeczytasz „Wyzwania”?
Preity: Ale druknij mi tak, żeby było tylko po prawej stronie kartki, dobra?
Meg: Czekajcie, najpierw opowiem wam o moim ulubionym fandomie, czyli o isecie, bo admin ma zawsze rację, więc to musi być mój ulubiony fandom... a pewnie i tak macie mnie w dupie:(
Vampircia: Imperator zawsze ma rację, więc kończmy tę rozmowę i przejdźmy do następnego punktu meme, bo w tym tempie to się przed północą nie wyrobimy.

6. 1 lubi misie, 3 woli tygrysy, a 9 mieszka w Bydgoszczy. Co z tego wynika? Odpowiedz na to pytanie, ale w takiej formie, w jakiej zrobiłby to 12.

Mir lubi misie i pamięta o wołaczu, Kociara woli tygrysy oraz nowomodne ustrojstwa, a Raziel mieszka w Bydgoszczy i... ma coś do rudych, grrr:( Idę po twoją krew!

7. 2 jedzie nad morze. Spotyka tam 4 i 8. Okazuje się, że wszyscy znaleźli się tam nie bez przyczyny. Wytłumacz ten zbieg okoliczności, uwzględniając fakt, że tydzień wcześniej 10 poszedł na randkę z 7.

Kane: Hien, Vampircia... Ale niespodzianka, fajnie, że was widzę. Co was tu sprowadza?
Vampircia: Przyjechaliśmy oddać kasę Bumadze.
Hien: Nie mieliśmy na baton, więc wiesz...
Kane: Wiem, też nie miałem na baton i też pożyczyłem i też chcę oddać kasę temu... no... Paga...
Vampircia: Bumadze?
Kane: Taki dziwny z białymi włosami.
Vampircia: Bumadze. On zawsze pożycza kasę na baton, ma jej jak lodu.
Hien: No i gdzieś tu pobywa w letniskowym zamku Draculi, bo podobno od tygodnia ze sobą kręcą no i... Chodźmy razem oddać kasę.

I było dużo radości.

8. Dlaczego nikt nie kocha 6 oprócz 1?

Nikt nie kocha Skorpiona:(? Buuuuu... A nie, Mir go kocha. No tak. Podobno jej kiedyś pożyczył na baton, to pewnie dlatego.

9. Dlaczego 2 kocha wszystkich oprócz 3?

Kane kocha wszystkich oprócz Kociary, bo kiedyś wszyscy zrzucili się dla niego na baton, ale niestety Kociara nie mogła, bo akurat grała w Jazza i wyleciało jej to z głowy.

10. Gdzie się podziewa 5, kiedy 8 i 9 za wszelką cenę próbują ukryć pozostałości po szalonej nocy spędzonej na jego wersalce? Jak zareagują, gdy wróci? I co się stało z kuwetą? I z kotem?

Ech, established pairing... co za nuda. Ziew. Preity jest na dole odbiera przesyłkę: 54 nowiusieńkie harlekiny. Nasz established pairing musi się spieszyć. O, Preity już zmierza w ich stronę. Potyka się o kuwetę, przez przypadek nadeptuje na kota, otwiera drzwi i...
Vampi&Raziel: Modrzew!

11. Która część ciała 4 znajduje się w piątym wymiarze i w jakiej ilości?

Ponoć część hienich cętek zawędrowała kiedyś w piąty wymiar, ale tylko jedenaście i pół, reszta wylądowała w szóstym.

12. Wybierzesz dwie postacie z tego meme i każ im spędzić dzień w kulinarnym reality show razem z 10, 11 i 12. Stwórz krótkie sprawozdanie z ich upiornych doświadczeń.

A niech będzie 1 i... 6. Upiorne doświadczenia, powiadacie? Znaczy się ja powiadam, bo to przecież moje meme. Skorpion niestety odpada na samym początku (wybacz, Skorpion), bo po pierwsze nikt go nie kocha poza Mir, a po drugie przyznaje, że nie lubi jeść, więc go wywalają. Na szczęście Mir udaje się ratować honor drużyny i dzielnie sieka wszystkim cebulę, ale okazuje się, że nie mieli pracować jako drużyna, tylko jako rywale, więc Mir odpada jako następna (sorry, Mir). Bumaga postanawia przekupić jury, dając im kasę na baton, ale okazje się, że w jego różowym kombinezonie termicznym nie ma kieszeni, a przynajmniej nie w tym. W tym drugim są, ale tego dnia pomylił kombinezony, więc i on wylatuje. Zostaje Meg i Karol. Meg przez przypadek ciacha się nożem w palec, co zwraca uwagę wampira Karola, którego instynkty zwyciężają i próbuje się na nią rzucić, za co zostaje zdyskwalifikowany. Meg, wygrywasz, choć udało ci się jedynie posolić cebulę, którą pokroiła ci Mir.

13. Wytłumacz każdej postaci jak zrobić z papieru. Tak, każdej osobno. Miłej zabawy.

1. Miryoku - magicznie
2. Kane - pysznie
3. Kociara - hackersko
4. Hien - centkowato
5. Preity - książkowo
6. Skorpion – nie kochająco:(
7. Dracula - arystokratycznie
8. Vampircia - imperialistycznie
9. Raziel - minecraftowo
10. Bumaga - kasiaście
11. RedHatMeg - filmowo
12. Karol – krwawo

Koniec. Pozdrawiam wszystkich. Cmok.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Postautor: Zwierz Hienisty » 03 sty 2016, 23:48

Fuuuu, hien nienawidzi masła XD

I cętki w piątym wymiarze. Hienu się podobuje XD
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 03 sty 2016, 23:59

Nosz, poprawiłaś mi humor, było dużo radości przy czytaniu. Punkt 5 to już w ogóle miażdży. No i wyszło na jaw to, co od dawna podejrzewałam: tak naprawdę tylko ja kocham Skorpiona!
Hyuu~!

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 04 sty 2016, 00:03

Ja osobiście jestem dumna z batona. Coś czuję, że ten żart prędko mi się nie znudzi.
Obrazek

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 04 sty 2016, 07:52

No, piąty punkt zacny XD.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 04 sty 2016, 17:34

To teraz czekam, aż ktoś inny zrobi moje meme. Jak widzicie jest to możliwe.
Obrazek

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 05 sty 2016, 23:36

Następnym razem proszę umieścić przy czymś takim ostrzeżenie, że wszelkie środki spożywcze należy zostawić daleko. Ja niestety wzięłam ze sobą herbatę, co skończyło się tym, że jak dotarłam do punktu dziesiątego, to w herbacie był monitor i klawiatura, a ja walczyłam z atakiem kaszlu. A wszytko to przez moją wyobraźnię, która pięknie zwizualizowała opisaną scenę.

A punkt piąty zacny nie jest, bo ujawnia moją głęboko skrywaną prawdziwą naturę. Ale to jest piękne Obrazek
, a klon Preity to klon, więc... ma ładne liście i daje dużo dobrego syropu.
Nagi wyszedłem z łona matki
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.
Niech będzie imię Pańskie błogosławione!

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 05 sty 2016, 23:41

Preity, wyzywam cię. Zrób crack meme do Stargate. I jestem ciekawa, kto zajarzył zajawki do Monty Pythona.
Obrazek

Awatar użytkownika
Preity
moderator
Kontaktowanie:

Postautor: Preity » 05 sty 2016, 23:46

Wyzwanie przyjęte, ale uczciwie ostrzegam, że to może potrwać. Monty Pythona oglądałam wieki temu, więc nie bardzo jestem w stanie wyłapać nawiązania do nich.
Nagi wyszedłem z łona matki
i nagi tam wrócę.
Dał Pan i zabrał Pan.
Niech będzie imię Pańskie błogosławione!

Hi 1, 21

Awatar użytkownika
Skorpion
noblista
Kontaktowanie:

Postautor: Skorpion » 07 sty 2016, 10:35

Ej... Róbcie więcej takich śmiechowych tekstów.
Bardzo fajny. Daję batona w nagrodę.
Obrazek

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 10 gru 2018, 01:08

Na specjalnie życzenie Vampi zrobiłam Zboczone Meme Natki do Star Treka. Wybrałam też moich ulubieńców z TOSa, TNG, DS9, Voyagera i Enterprise. Mogę jeszcze zrobić zwykłe meme z tymi samymi bohaterami.

Character meme 2
Wymień 12 postaci z dowolnego medium (za wyjątkiem OC) i odpowiedz na pytania
1.James T. Kirk
2.Spock
3.Scotty
4.Data
5.Worf
6.Deanna Troi
7.Quark
8.Rom
9.Doktor
10.Tuvok
11.Kes
12.Jonathan Archer

1.Jakie byłyby Twoje odczucia, gdyby 7/8 było w kanonie?
Pierwsze pytanie i od razu mi się trafia incest (i tak mogło być gorzej – pierwotnie myślałam czy by zamiast Roma dać Noga, a to by było jeszcze gorsze, gdyby Quark okazał się wujkiem-pedofilem).
Słuchajcie, ludzie. Ja wiem, że Ferengi mają… specyficzną moralność, ale nie sądzę, aby nawet oni pochwalali incest.

2.Co by się stało, gdyby 12 zrobił dziecko 8 (albo w drugą stronę, jeśli miałoby to więcej sensu)?
Widzę, że jedziemy z crackiem – kapitan pierwszego Enterprise robiący dziecko inżynierowi z DS9. W żadną stronę to nie będzie miało sensu, bo panowie żyli w różnych czasach, a poza tym ani u ludzi, ani u Ferengi nie dochodzi zwykle do mpregu.

3.Czy 2 i 6 tworzyliby dobrą parę?
A wiecie, że to ma nawet jakiś sens? Zarówno Spock, jak i Troi są pół-ludźmi. Poza tym myślę, że Troi by pomogła Spockowi uporządkować myśli.

4.5/9 czy 5/10?
Worf/Doktor czy Worf/Tuvok? Nie sądzę, aby Worf był zainteresowany którymkolwiek z nich.

5.Co by się stało, gdyby 7 natknął się na 2 i 12 uprawiających seks?
Gdyby Quark zobaczył Spocka i Archera uprawiających seks, nie oceniałby, o nie! On by po prostu poinformował ich, że jeśli chcą kupić jego ciszę, muszą mu zapłacić, ale jest skłonny negocjować.

6.Napisz streszczenie potencjalnego ff 3/10
Tuvok spotyka Scotty’ego, a że Tuvok służył z Janice Rand pod Sulu, Scotty chce wyciągnąć od niego głupie historie na temat byłych kolegów.

7.Zaproponuj tytuł dla fika typu hurt/comfort 7/12.
„Quark robi research do nowego wydania Wolkańskiej niewolnicy miłości”
(Dla tych co nie wiedzą – oficjalny pierwszy kontakt Federacji z Ferengi był w odcinku The Last Outpost, ale w Star Trek: Enterpise jest jeden odcinek, w którym dwieście lat wcześniej Archer i jego załoga zostają zaatakowani przez Ferengi i nigdy się nie dowiadują, że to Ferengi. W każdym razie jednym z nich jest Krem, przyszły autor erotycznego bestsellera na Ferenginarze: Wolkańskiej niewolnicy miłości.)

8.Jakiego narzędzia literackiego/wątku fabularnego użyłabyś, aby 4 rozdziewiczył 1?
Poczekajcie, muszę sobie ułożyć w głowie jak ma dojść do rozdziewiczenia Daty…
Może coś takiego: Data postanawia poeksperymentować z seksualnością i w holodeku tworzy postać pięknego i młodego Kirka. Reszta jest historią.

9.Co 7 mógłby krzyczeć szczytując?
„Sztabki latinum!”

10.Gdybyś pisała songfika o 3, jaką piosenkę byś wybrała?
„Parostatkiem w piękny rejs”.

11.Jeśli napisałabyś fika 1/6/12, jakie byłyby ostrzeżenia?
Trójkąt miłosny i dwóch kapitanów, którzy desperacko potrzebują terapii.

12.Dobra strategia podrywu dla 10 do użycia na 2?
Ale się fajnie złożyło: Wolkanin podrywa Wolkanina…
„Logiczne jest, abyśmy się spiknęli”
(Ale pewnie by się nie spiknęli, bo Tuvok jest oddanym mężem i ojcem.)

13.Jaki jest najbardziej skrywany fetysz 6?
Spijanie czekolady z ciała kochanka. Tak po prawdzie to pewnie i tak zostawia go samego i zamawia więcej czekolady.

14.Czy 11 poszedłby do łóżka z 9? Na trzeźwo czy po pijaku?
O, nie! Oni mają wyraźnie zarysowaną relację mentor-uczennica.

15.Jeśli 3 i 7 byliby parą, kto (najczęściej) byłby na górze?
Zamienialiby się, bo obaj umieją postawić na swoim.

16."1 i 9 tworzą szczęśliwy związek, dopóki 9 nie odchodzi nagle do 4. 1 ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z 11 i krótki, nieszczęśliwy romans z 12. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie 5, odnajduje prawdziwą miłość w osobie 3." Jak zatytułowałabyś tego fika? Wymień trzy osoby, które mogłyby to Twoim zdaniem przeczytać.
"Kirk i Doktor tworzą szczęśliwy związek, dopóki Doktor nie odchodzi nagle do Daty. Kirk ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z Kes i krótki, nieszczęśliwy romans z Archerem. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie Worfa, odnajduje prawdziwą miłość w osobie Scotty’ego." Tytuł byłby „Fanfik Toma Parisa pisany na haju”. Myślę, że Vampi i Mir by go przeczytały.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 10 gru 2018, 10:39

Ach, aż wracają wspomnienia i łezka się w oku kręci.
8.Jakiego narzędzia literackiego/wątku fabularnego użyłabyś, aby 4 rozdziewiczył 1?
Poczekajcie, muszę sobie ułożyć w głowie jak ma dojść do rozdziewiczenia Daty…
Może coś takiego: Data postanawia poeksperymentować z seksualnością i w holodeku tworzy postać pięknego i młodego Kirka. Reszta jest historią.

Ta koncepcja mi się nawet spodobała.
Obrazek

Wróć do „Meme”