Pomysły i wzajemna pomoc

Tutaj piszemy o wszystkim co z fanfikami związane, szukamy beta readerów, prosimy o porady, prezentujemy swoje przemyślenia.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Re: Pomysły i wzajemna pomoc

Postautor: RedHatMeg » 16 sty 2019, 13:18

Nie, no dziewczyna ma po prostu maszynę czasu i postanawia cofnąć się w czasie, żeby coś tam zmienić. Pierwotnie chodziło o to, że jej ojciec miał obsesję na punkcie kosmicznej technologii, ale że wymyśliłam, że ona lubi kosmitów i chce się kiedyś wybrać na ich planetę, to by psychologicznie było niespójne (bo gdyby w dzieciństwie ojciec ją zaniedbywał na rzecz obsesji, to by raczej nienawidziła obiektu tej obsesji).

Dlatego potrzeba mi jakiegoś innego powodu, dla którego chciałaby się przesłać w czasie, aby coś zmienić.

Awatar użytkownika
Vampircia
administrator
Kontaktowanie:

Postautor: Vampircia » 16 sty 2019, 15:31

Gdybym miała wehikuł czasu, to dla mnie wystarczającym powodem, żeby się cofnąć do czasów swojego dzieciństwa byłaby nostalgia, chęć przypomnienia sobie, jak wtedy wyglądał świat.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dominiqa
amator

Postautor: Dominiqa » 16 sty 2019, 19:23

Gdybym ja miała wehikuł czasu to chciałabym jeszcze raz porozmawiać z moim tragicznie zmarłym bratem stryjecznym. Zbliża się 10 rocznica i ostatnio często o nim myślę. Uważam, że zobaczenie kogoś, kto od jakiegoś czasu nie żyje (przyjaciel, matka, rodzeństwo), a był dla nas istotny jest dobrym motywatorem.
Per aspera ad astra...

Awatar użytkownika
Miryoku
junior admin
Kontaktowanie:

Postautor: Miryoku » 16 sty 2019, 20:40

Jak już jesteśmy przy śmierci, to ja bym pewnie miała dylemat, czy przenosić się do 2010 roku i sprawiać, że mój brat nie umrze, czy nie - gdyby nie umarł, to na 99% nie urodziliby się moi siostrzeńcy. Ale ogólnie powód związany z kimś, kto już nie żyje, jest całkiem niezły na cofanie się w czasie
Hyuu~!

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Postautor: RedHatMeg » 19 sty 2019, 10:23

Wielkie dzięki za dobre podpowiedzi! Na pewno z nich skorzystam.

Wróć do „Rozmowy o twórczości”