Jakie anime oglądaliśmy? Jakie mangi czytaliśmy?

Tutaj rozmawiamy na wszelkie tematy nie związane z fanfikami i opowiadaniami.

Moderatorzy: Miryoku, kociara81, Preity

Awatar użytkownika
RedHatMeg
szekspir
Kontaktowanie:

Re: Jakie anime oglądaliśmy? Jakie mangi czytaliśmy?

Postautor: RedHatMeg » 09 lip 2018, 12:50

To jest anime komediowe o niejakim Kusuo Saiki, który ma pieldyriard mocy psychicznych i nie lubi zwracać na siebie uwagi. Pech chce, że jest w jego szkole mnóstwo ludzi, którzy ciągle coś od niego chcą. Pomysł jest taki, że wszyscy w tym anime wiedzą, że są w anime... tylko, że każdy z nich ma mylne wyobrażenie o tym, co to dokładnie za anime. Jeden facet myśli, że jest wybrańcem z demonicznymi mocami i ma stawić czoła tajnej organizacji; jeden jest supernabuzowanym przewodniczącym klasowym, który myśli, że jest w anime sportowym; jedna dziewczyna uważa, że jest chodzącym ideałem i występuje w komedii szkolnej. Jest nawet dzieciak, który myśli, że Saiki to superbohater.

(Mnie się zaś bardzo podoba koncept dziadka-tsundere.)

Awatar użytkownika
Zwierz Hienisty
pomocnik
Kontaktowanie:

Re: Jakie anime oglądaliśmy? Jakie mangi czytaliśmy?

Postautor: Zwierz Hienisty » 10 lip 2018, 13:18

Miryoku pisze:
RedHatMeg pisze:Teraz zaś obczajam "Saiki Kusuo no Psi Nan" i mam wrażenie, że kilku osobom spodobałby się główny bohater.

O czym to jest? Opowiedz.

Ja myślę, czy by nie obejrzeć Hunter × Hunter

Obejrzyj Hunter x Hunter.
"…so that's why I'm trying to figure out if there is something I need to figure out and then figure that out before it's too late and all hope is lost."

Myszkomiks!

Wróć do „Hydepark”