Polska baza fanfiction - fanfiki, opowiadania
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Avengers Charakter Meme [Avengers]
Autor Wiadomość
Hermi 

Wysłany: 2013-09-20, 21:32   Avengers Charakter Meme [Avengers]

Avengers Charakter Meme

Fandom: Avengers

1. Agent Maria Hill
2. Agent Phil Coulson
3. Czarna Wdowa/ Natasha R.
4. Kapitan Ameryka/ Steve R.
5. Hawkey/Clint B.
6. Hulk/Bruce B.
7. Iron Man/ Tony S.
8. Jarvis
9. Loki
10. Nick F.
11. Thor
12. Thanos

Pytania:
1) Kto byłby lepszym profesorem uniwersyteckim: 6 (Tony) czy 11 (Thor)?
Tony. Miałby fantastyczne pomoce naukowe.

2) Czy uważasz 2 (Coulsona) za seksownego? Jak seksownego?
Nie mój typ.

3) 12 (Thanos) wysyła 8 (Jarvis) na misję. Co to za zadanie i czy się powodzi?
Misja zdobycia świata. Jasne, że się powiedzie biorąc pod uwagę możliwości Jarvisa.

4) Jaka jest, lub byłaby, ulubiona książka 9 (Loki)?
Jakaś księga magii.

5) Czy więcej sensu miałoby złożenie hołdu lennego 2 ( Coulsonowi) przez 6 ( Bruca), czy na odwrót?
Obie sytuacje byłyby bezsensowne.

6) Z jakiegoś powodu 5 (Clint) szuka współlokatora. Czy powinien zamieszkać w jednym mieszkaniu z 9 (Lokim), czy raczej z 10 (Nick)?
Z Nickiem. Mieszkanie z Lokim raczej odpada.

7) 2 [Coulson], 7 [Tony] i 12 [Thanos] jedzą razem kolację. W jakim miejscu i o czym rozmawiają?
To ciekawe... Posiłek z Thanosem? Zakładam, że Coulson i Tony zostali uwięzienie i Thanos na razie próbuje ich przekonać do współpracy po dobroci, a potem... Nie chcę o tym myśleć.

8) 3 [Czarna Wdowa] wyzywa 10 [Nicka] na pojedynek. Co się dalej dzieje?
Żegnaj, Nick. Jeśli Czarna Wdowa miałaby powód wyzwać Cię na pojedynek byłbyś już trupem.

9) Jeśli 1 [Hill] ukradłaby największy skarb 8 [Jarvis], jak by go odzyskał?
Hill porwała Starka? No to już po TARCZY. Komputery shakowane, pieniądze przeniesione na zupełnie inne konta, wszystkie bazy oprócz tej w której przebywa Stark ustawione na autodestrukcję.

10) Zaproponuj tytuł opowiadania, w którym 7 [Tony i 12 [Thanos] osiągają to, czego najbardziej pragną.
To się wzajemnie wyklucza.

11 )Jakiego narzędzia fabularnego użyłbyś/użyłabyś, aby skłonić 4[Kapitan Ameryka] i 1[Hill] do współpracy?
Loki próbuje przejąć władzę nad światem.

12) Gdyby 7 [Tony] wpadłby do Ciebie na weekend, jak byście się dogadywali?  
Biorąc pod uwagę, że Tony nauczył się już jak traktować fanów, to dobrze byśmy się dogadywali.

13) Jeśli mogłabyś kazać 3 [Czarna Wdowa] wykonać dla Ciebie jedno dowolne zadanie lub usługę, to co by to było?
Super zabójca na moje usługi? Niestety nie mam dla niej zadania.

14) Czy ktoś, kogo znasz przypomina 11 (Thora)?
Nie. Staram się nie mieć znajomych tego typu.

15) Jeśli 2 [Coulson] musiałby opowiedzieć się albo za 4 (Kapitan Ameryka), albo za 5 (Hawkey), którego by wybrał?
Kapitana Amerykę. Jest jego fanem.

16) Co mógłby krzyczeć 10 (Nick) nacierając podczas bitwy?
TARCZA!

17) Gdybyś miał(a) wybrać piosenkę reprezentującą 8 (Jarvis), jaka by to była?
Nie mam pomysłu, sorry.

18) 1 [Hill], 6 [Buce] i 11 [Thor] jedzą dim sum w chińskiej restauracji. Został tylko jeden naleśnik ze szczypiorkiem i wszyscy sięgają po niego w tej samej chwili. Kto go zje?
Thor, chyba, że naleśnik będzie chciał Ten Drugi.

19) Jaki tekst na podryw mógłby zadziałać, gdyby 2 [Coulson] powiedział go do 10 [Nicka]?
„Wiesz, że wyglądasz jak bardzo seksowny pirat?”

20) Gdyby 5 [Hawkey] miał być aresztowany, jaki najprawdopodobniej byłby zarzut?
Zniszczenie bazy TARCZY i morderstwa, chociaż robił to będąc pod kontrolą Lokiego.

21) Największy sekret 6 (Hulka)?
Lubi Starka, bo ten jako jedyny się go nie boi.

22) Gdybyś miał(a) przejść nocą przez niebezpieczną okolicę, czułabyś się bezpieczniej w towarzystwie 7 [Tonyego] czy 8 [Jarvis]?
Tam gdzie Stark, tam też Jarvis, więc wybieram Starka i mam komplet.

23) 1 (Hill) i 9 (Loki) niechętnie łączą siły w celu uratowania świata przed zagrożeniem stanowionym przez złowieszczą tajną organizację 4-ki (Kapitana Ameryki). 11 (Thor) oferuje im pomoc, jednak potem okazuje się, że w rzeczywistości jest szpiegiem 4 (Kapitana). W międzyczasie 4 (Kapitan) porwał 12 (Thanosa), aby zmusić ich do poddania się. Za mądrą radą 5 (Hawkey) odnajdują 3 (Czarną Wdowę), która daje im to, czego potrzebują do ukończenia zadania. Jaki tytuł dał(a)byś temu fikowi?

Dawno nie widziałam tak popapranego pomysłu na fabułę. Naprawdę nie wiem, może „ W innej rzeczywistości”?
Być światłem wschodzącego dnia
Autor Nieznany - Czarna noc (parafraza)

RedHatMeg 
szekspir

Wysłany: 2013-09-20, 22:26   

Powiem krótko: cienko ci to wyszło. Meme wypełnia się, aby popisać się pomysłowością i tworzyć jajcarskie teksty. Tutaj...
Hermi napisał/a:
Nie mam pomysłu, sorry.

No właśnie mam wrażenie, że w większości punktów nie miałaś pomysłów, tylko dawałaś pierwszą lepszą, raczej nudną odpowiedź. No bo popatrz na te podpunkty:
Hermi napisał/a:
2) Czy uważasz 2 (Coulsona) za seksownego? Jak seksownego?
Nie mój typ.

Hermi napisał/a:
4) Jaka jest, lub byłaby, ulubiona książka 9 (Loki)?
Jakaś księga magii.

Hermi napisał/a:
21) Największy sekret 6 (Hulka)?
Lubi Starka, bo ten jako jedyny się go nie boi.

Hermi napisał/a:
20) Gdyby 5 [Hawkey] miał być aresztowany, jaki najprawdopodobniej byłby zarzut?
Zniszczenie bazy TARCZY i morderstwa, chociaż robił to będąc pod kontrolą Lokiego.

Jedynie w niektórych polach widać jako takie wysilenie się, ale generalnie każda z tych opcji dawała spore pole do popisu, a ma się wrażenie, że nie zostało ono w pełni wykorzystane.
Oczywiście, doceniam wykorzystanie takich postaci jak Thanos, czy Jarvis, i te sceny, w których jednak próbowałaś coś zmajstrować (pierwszy punkt zapowiadał, że meme będzie jednak ciekawe), niemniej jednak sugerowałabym wypełnienie tego meme jeszcze raz albo zredagowanie obecnego.

Astroni 
mistrz

Wysłany: 2013-09-26, 18:37   

Jak wszyscy już widzą, popieram przedmówczynię. Ponadto w tamach tego:
RedHatMeg napisał/a:
sugerowałabym wypełnienie tego meme jeszcze raz albo zredagowanie obecnego.

chciałabym zaproponować ten utwór jako odpowiedź do tego:
Hermi napisał/a:
17) Gdybyś miał(a) wybrać piosenkę reprezentującą 8 (Jarvis), jaka by to była?
Nie mam pomysłu, sorry.

(Aż się prosi zakrzyknąć: Pomożecie? Pomożemy!)

^^^

Mówi się, że Dukaj powiedział, że Tylko niewolników, szaleńców i samobójców nie obchodzi polityka. Mało kto wie jednak, że powiedział to ustami nie słynącej z mądrości postaci i to w świecie, w którym demokracja jest zarazą, a Słońce krąży dookoła Ziemi (naprawdę, nie tylko według astronomów!).

Natka 

Wysłany: 2013-09-27, 13:39   

Oj tam, nie jest tak źle, z resztą czasem meme jakoś tak się ułoży, że nic ciekawego nie da się wymyślić (pytanie, co jest gorsze, to, czy sytuacja, w której wyskoczy gdzieś coś tak porąbanego, że jedyną reakcją mózgu jest słaby jęk "o jeżu...XD")

No i nie powiem, to było na przykład bardzo fajne^^
Cytat:
9) Jeśli 1 [Hill] ukradłaby największy skarb 8 [Jarvis], jak by go odzyskał?
Hill porwała Starka? No to już po TARCZY. Komputery shakowane, pieniądze przeniesione na zupełnie inne konta, wszystkie bazy oprócz tej w której przebywa Stark ustawione na autodestrukcję.

Jarvis is just... one hell of a butler.

Cytat:
16) Co mógłby krzyczeć 10 (Nick) nacierając podczas bitwy?
TARCZA!

Powtarzając fandomowe meme, "I have had it with these motherfucking Chitauri on this motherfucking hellicarier! "

Cytat:
19) Jaki tekst na podryw mógłby zadziałać, gdyby 2 [Coulson] powiedział go do 10 [Nicka]?
„Wiesz, że wyglądasz jak bardzo seksowny pirat?”

Wyobraziłam sobie minę Fury'ego... XD

Hmm... Hermi, tak swoją drogą, natchnęłaś mnie właśnie do zrobienia mix-and-match meme do tego fandomu, mogę porwać Ci ten temat, czy wysyłać do ogólnego memowego?

Hermi 

Wysłany: 2013-09-27, 14:56   

Jarvis jest prawie tak boski jak jego twórca ;-)

Natka napisał/a:
Hmm... Hermi, tak swoją drogą, natchnęłaś mnie właśnie do zrobienia mix-and-match meme do tego fandomu, mogę porwać Ci ten temat, czy wysyłać do ogólnego memowego?
Jak chcesz, to możesz skorzystać z tego tematu. Nie mam nic przeciwko. W ogólnym memowym zniknie w tłoku.

O dział bym się nie martwiła. Będzie prędzej czy później.
Być światłem wschodzącego dnia
Autor Nieznany - Czarna noc (parafraza)

Natka 

Wysłany: 2013-09-27, 15:39   

Dzięki, Hermi :D A tworzenie nowego tematu byłoby właściwie dublowaniem, przynajmniej moim zdaniem.
W każdym razie drżyjcie, śmiertelnicy, bo oto zrobiłam coś niedobrego! -__^
Tak więc oto jawi się przed Wami mix-and-match meme, czyli mem, który się wykonuje w ten sposób, że bierze się trzy listy numeryczne postaci, kilka różnych memów, po czym wybiera najbardziej porąbane pytania, jakie wyjdą.
No i potem ewentualnie można spróbować na to poodpowiadać. Albo spróbować zmusić kogoś innego, by to zrobił. Albo obydwa. Albo po prostu wysłać jako śmieszny tekst sam w sobie.

1. Fury idzie właśnie do domu, kiedy słodki zwierzaczek zaczyna ocierać mu się o nogi. Kopnie go, odepchnie, zabierze ze sobą?

Będzie się na niego ponuro gapił, aż biedne stworzenie ucieknie lub padnie na zawał.

2. Fury wyzywa Thora, by zatańczył na rurze przed Thanosem. Napisz o tym krótki dialog.

O jeżu.... *cichy, zupełnie niefangirlowy pisk* Nieee, ja nie dam rady...
Wiem tylko, że Loki dostarczyłby składany słup do tańca i wszyscy (nie)chcieliby wiedzieć, dlaczego go w ogóle miał w posiadaniu.

3. Który emotikon najlepiej opisywałby Heimdalla?

ヽ`、ヽ`ヽ (ò_óˇ)ヽ`、ヽ`ヽ

4. Która z postaci byłaby idealnym chłopakiem/dziewczyną dla Innego? Dlaczego?

Eeee...e? O_o
...
Hmm...
Thanos. Praktycznie to Inny już i tak jest jego s*ką, więc wydaje się to być najbardziej logiczną opcją.

5. Gdyby Odyn był profesorem uniwersyteckim, co by wykładał? Czy byłby w tym dobry?

Hmm... Stosunki międzynarodowe? Coś o wojskowości? Podstawy zarządzania?
W każdym razie pomimo posiadania znacznej wiedzy i doświadczenia byłby beznadziejnym pedagogiem. Przez cały semestr studenci zbijaliby bąki i cieszyli się z laby podczas jego okazjonalnych zapaści na zdrowiu, z których to "stracone" wykłady praktycznie nigdy nie byłyby odrabiane, aż tu nagle przychodziłaby sesja i pobłażliwy profesor Odyn zmieniałby się w surowego wykładowce, który uwala większość roku z okrzykiem, że nie są godni statusu studenta ani tej uczelni i z hukiem wysyłał na egzamin poprawkowy, który nie wiadomo, czy i kiedy się odbędzie.

6. Agent Maria Hill wyzywa Thora na pojedynek. Co się dalej dzieje?

Ku zdziwieniu wszystkich Maria wygrywa, bo Thor ma mentalną barierę przed uderzeniem kobiety.

7. Gdyby Steve miał empetrójkę, jakie by miał na niej piosenki?

Utwory AC/DC, Alice Cooper i Iron Maiden... Przynajmniej do czasu, kiedy dowiedziałby się, że jeśli podłączy ją do komputera takim śmiesznym kabelkiem, to może wyrzucać stare utwory i ładować nowe, po czym zapełnił by ją muzyką lat trzydziestych, czterdziestych, utworami Presleya i, ku zdziwieniu niektórych, Queen.

8. Wymyśl adres email dla Fandrala.

jestemboski@warriorsthree.ag

9. Loki i Tony są parą, ale dla podniesienia temperatury związku rozważają trójkącik. Kogo który z nich miałby na myśli jako trzecią osobę?

Inny i Jarvis. Zdecydowanie.

10. Pijana Jane Foster wraca do domu i zastaje Odyna w łóżku z Hulkiem. Jak reaguje?

Każe im się wynosić i grozi policją. Bóg nie bóg, Hulk nie Hulk, Jane nie da sobą pomiatać.

11. Nick Fury przechodzi zmianę płci. Z kim przespałby się najpierw, ze Stevem czy z Tony'm?

A musi wybierać? Dziewiąte pytanie twierdzi, że Tony lubi trójkąty.

12. Thanos i Jarvis są małżeństwem. Jak Jarvis radzi sobie ze śmiercią współmałżonka?

Z godnością i klasą, choć Tony'ego martwi nagły brak uszczypliwości ze strony AI wywołany żałobą, więc przeprowadza on przywracanie systemu i wszelka pamięć o tym związku odchodzi w niebyt, tam, gdzie jej miejsce.

13. Frigga i Clint właśnie mają złożyć sobie przysięgę małżeńską, gdy drzwi otwierają się z hukiem i do kościoła wmaszerowuje Thor, żądając zatrzymania ceremonii, gdyż kocha Clinta i nie może pozwolić mu wyjść za swoją matkę. Czy Clint wraca do Thora, czy zostaje z Friggą?

Odyn, ty lepiej wracaj z tego uniwerka...
A odpowiedź... Ani jedno, ani drugie, bo krótko po Thorze do kościoła wpada Natasza, spuszcza wszystkim tęgi łomot i uchodzi z niedoszłym panem młodym na rękach.

14. Loki i Thanos urządzają sobie wieczorek filmowy. Jakie filmy wybierają i co myślą o wyborze drugiego?

Thanos wybiera Piłę, a Loki Megamocnego. O dziwo Piła nie przypada Bogu Psot do gustu, głównie dlatego, że obecność Thanosa tuż obok sprawia, że jego myśli i skojarzenia biegną nietypowym torem i zaczyna się identyfikować z ofiarami. Megamocnego wyłączają w połowie, bo Thanosowi się nie podoba, a Loki w życiu nie przyznałby się, że w jego przypadku jest inaczej. Następnie ściągają na szybko jakiś film wojenny.

15. Inny jest w ciąży z Clintem. Jak Bruce reaguje na wieść o tym?

Tak samo jak wszyscy. "..."
A potem następuje huragan pytań, na które naprawdę nie chcemy znać odpowiedzi.

16. Clint pojawia się pod oknem Nataszy w środku nocy, pijany w sztok, i zaczyna śpiewać serenadę. Co robi Natasza?

Ucisza go jednym celnym rzutem ciężkim przedmiotem w czaszkę.

17. Co nuci Clint pod prysznicem?

American Pie

18. Jeśli Inny i Thor byliby parą, to kto częściej byłby na górze?

Ten, który częściej wygrywałby poprzedzające akt seksualny zapasy w walce o pozycję.

19. Jakiego wątku fabularnego użyłbyś, aby Nick Fury rozdziewiczył Tony'ego Starka?

Podróż w czasie.

20. Co by się stało, gdyby Tony natknął się na Coulsona i Thanosa uprawiających seks?

21. Co by się stało, gdyby Hogun zrobił dziecko Jane Foster?

Run, Hogun, run! (A w biegu zacznij spisywać testament, bo Thor cię po prostu zabije)

22. Tony Stark, Inny i Hulk grają w musicalu. Jakim i jakie role?

Nie wiem, ale to pytanie zostaje.

23. Agent Phill Coulson wraca do domu i odkrywa, że Hulk siedzi w salonie i składa pranie. Co się dzieje dalej?

Wydaje mi się, że taki poziom dziwaczności jeszcze nie zaskoczyłby Coulsona.
A co się dzieje dalej... Phill ze stoickim spokojem dowiaduje się, co się dzieje.

24. Tony wyznacza trzy postaci do wypełnienia tego meme. Kogo wybiera?

Nicka Fury'iego, Lokiego i siebie.

RedHatMeg 
szekspir

Wysłany: 2013-09-27, 17:33   

No to zwykłe meme Natki...

Character meme
Polecenie brzmi: „Wybierz dwanaście postaci fikcyjnych dowolną metodą, następnie odpowiedz na pytania.” No to lećmy z tym koksem.
Fandom: Avangers
Postacie:
1.Iron Man/Tony Stark
2.Kapitan Ameryka/Steve Rogers
3.Hulk/Bruce Banner
4.Czarna Wdowa/Natasha Romanoff
5.Hawkeye/Clint Barton
6.Thor
7.Nick Fury
8.Phil Coulson
9.Maria Hill
10.Howard Stark
11.Loki
12.Virginia „Pepper” Potts
No, a teraz pytania.
1)Kto byłby lepszym profesorem uniwersyteckim: 6 (Thor) czy 11 (Loki)?
Loki i Thor. Jako profesorowie uniwersyteccy. W Midgardzie, jak mniemam?
Co prawda, jakiś czas temu rozważałam, czego poszczególni Avengersi mogliby uczyć w szkole (jak kogoś interesuje, to mu opowiem), ale akurat dla Thora nic nie miałam. Nie traćmy jednak nadziei, na pewno coś chłopcom z Asgardu znajdę.
O, już mam! Thor mógłby uczyć WF-u (och, to by były ciekawe zajęcia…), a Loki WOS-u (to też byłoby ciekawe… zwłaszcza lekcja o obywatelskim nieposłuszeństwie).
2)Czy uważasz 2 (Kapitan Ameryka) za seksownego? Jak seksownego?
No, ja go uważałam za seksownego (ok., może nie tyle seksownego, co uroczego) nawet przed tym, jak stał się Kapitanem Ameryką i był taki mały i słabiutki, ale za to z wielkim sercem i poczuciem sprawiedliwości.
3) 12 (Pepper) wysyła 8 (Phil) na misję. Co to za zadanie i czy się powodzi?
Ma przynieść jakieś dokumenty od Tony’ego. Rzecz w tym, że Tony trzyma je w swoim warsztacie, który pod jego nieobecność strzeżony jest jak Fort Knox. Nawet Rhodes nie prześlizgnąłby się przez te zabezpieczenia, gdyby Tony nie chciał go wpuścić.
Ale agent Coulson potrafi wszystko, więc hakuje w ciągu kilku minut zabezpieczenia, bierze dokumenty, mówi: „Siema” do Tony’ego, który właśnie wchodzi; stawia zabezpieczenia z powrotem i idzie do Pepper.
4) Jaka jest, lub byłaby, ulubiona książka 9 (Maria Hill)?
Dobra, nie wiem. Maria Hill nie jest zbyt rozwiniętą postacią. Może weźmy pierwszą z brzegu książkę: „Pięćdziesiąt twarzy Graya”. Jestem ciekawa, czy miałaby jakieś fantazje seksualne po lekturze. Najlepiej z Coulsonem jako Grayem (hell, yes).
5) Czy więcej sensu miałoby złożenie hołdu lennego 2 (Kapitan Ameryka) przez 6 (Thor), czy na odwrót?
Ja bym wolała, żeby Thor składał hołd lenny Steve’owi, ale właśnie na odwrót to miałoby więcej sensu. Chociaż nie wiem jakie mogłyby być okoliczności do tego prowadzące.
6) Z jakiegoś powodu 5 (Hawkeye) szuka współlokatora. Czy powinien zamieszkać w jednym mieszkaniu z 9 (Maria Hill), czy raczej z 10 (Howard Stark)?
O ile bardzo podoba mi się fakt, że Howard Stark pojawił się w tym punkcie, podejrzewam, że Clint nie chciałby mieć za współlokatora zwłok, więc wybierze agentkę Hill, którą zna już od dłuższego czasu.
7) 2 [Kapitan Ameryka], 7 [Nick Fury] i 12 [Pepper] jedzą razem kolację. W jakim miejscu i o czym rozmawiają?
Podejrzewam, że albo w jakiejś wykwintnej restauracji (za forsę Iron Mana, ha, ha), albo w dinerze, zajadając pączki i kawę. Tak czy inaczej, obgadują Tony’ego i, ewentualnie, resztę.
8) 3 [Bruce Banner] wyzywa 10 [Howard Stark] na pojedynek. Co się dalej dzieje?
To będzie pojedynek umysłów. Szachowy albo na wynalazki. (Kurcze, mogłabym to umieścić w fiku, bo tam jest i Howard, i Banner… ale nie, lepiej nie.) Tak czy inaczej, walka jest zażarta, Bruce jest pod coraz większą presją i martwi się, że stres wywoła u niego atak. Pojedynek kończy się remisem, bo obie postacie są tak zarąbiste, że trudno mi określić, kto wygra.
9) Jeśli 1 [Iron Man] ukradłby największy skarb 8 [Phil Coulson], jak by go odzyskał(a)?
Z oddziałem SWAT. Albo Natashą.
10) Zaproponuj tytuł opowiadania, w którym 7 [Nick Fury] i 12 [Pepper] obydwoje osiągają to, czego najbardziej pragną.
„Jak zaszantażować Iron Mana?”
11)Jakiego narzędzia fabularnego użyłbyś/użyłabyś, aby skłonić 4 [Czarna Wdowa] i 1[Iron Mana] do współpracy?
Hurt/Comfort. Tony Stark przeziębia się tak bardzo, że nie jest w stanie pracować ani w warsztacie, ani w firmie, ani jako Avenger. Pepper i doktor Banner są na konferencji w Wielkiej Brytanii, Steve, Thor i Clint poszli do parku, a JARVIS jest beznadziejną opiekunką, więc Nick Fury posyła do Tony’ego Natashę, która musi przekonać go (dowolnymi środkami), że powinien leżeć i odpoczywać.
12) Gdyby 7 [Fury] wpadłby do Ciebie na weekend, jak byście się dogadywali?
Byłabym wciąż podejrzliwa. Myślałabym, że chce mnie zwerbować albo prześwietlić. Ale śmiałabym się, gdyby powiedział coś w stylu: „Proszę wyjść z pączka.” albo „Proszę odłożyć tę dzidę.” Być może bym się do niego przekonała, wcześniej, czy później.
13) Jeśli mogłabyś kazać 3 [Bruce] wykonać dla Ciebie jedno dowolne zadanie lub usługę, to co by to było?
Pewnie bym po prostu chciała zabrać go na jakiś spacer albo poprosiła o pomoc z praca domową z fizyki.
14) Czy ktoś, kogo znasz przypomina 11 (Loki)?
Chyba nie. Nie znam żadnego gościa, który byłby jednocześnie szalony i tak biedny, że bym mu współczuła.
15) Jeśli 2 [Steve] musiałby opowiedzieć się albo za 4 [Czarna Wdowa], albo za 5 [Hawkeye], którego by wybrał?
To zależy od sprawy i czyją rację by uznał Steve.
16) Co mógłby krzyczeć 10 (Howard Stark) nacierając podczas bitwy?
OK… Howard Stark nacierający podczas bitwy… Kurde, nie wiem.
„Za przyszłość”? „Za Amerykę”? „Panie i panowie, prezentuję wam mój tyłek”?
17) Gdybyś miał(a) wybrać piosenkę reprezentującą 8 [Phil Coulson], jaka by to była?
„What Would Brian Boitano Do?” z South Parku.
18) 1 [Tony], 6 [Thor] i 11 [Loki] jedzą dim sum w chińskiej restauracji. Został tylko jeden naleśnik ze szczypiorkiem i wszyscy sięgają po niego w tej samej chwili. Kto go zje?
Podczas gdy Thor i Tony kłócą się o to, któremu z nich przysługuje ostatni naleśnik, Loki wkłada go sobie na talerz i zjada.
19) Jaki tekst na podryw mógłby zadziałać, gdyby 2 [Steve] powiedział go do 10 [Howard]?
Howard… i Steve… O, Boże… (Panie i panowie, RedHatMeg właśnie doświadcza BSODu. Musi wziąć swoje ziółka na serce i przeczytać jeszcze raz „Ucztę” Platona. Prosimy zostać z nami. Zaraz wrócimy do meme.)
Na czym to ja? Aha…
„Stary, idziemy na fondue?”
Najgorsze jest to, ze zapewne niebawem zrobię zboczone meme Natki z tymi samymi postaciami i wyjdzie coś gorszego.
20) Gdyby 5 [Hawkeye] miał być aresztowany, jaki najprawdopodobniej byłby zarzut?
Zapewne jest gdzieś w Stanach Zjednoczonych zakaz głoszący, że nie można nosić łuku i strzał w miejscach publicznych.
21) Największy sekret 6 [Thora]?
Lubi My Little Pony. Stare.
22) Gdybyś miał(a) przejść nocą przez niebezpieczną okolicę, czułabyś się bezpieczniej w towarzystwie 7 [Fury] czy 8 [Phil]?
Z jednej strony nie bardzo uśmiecha mi się przechodzenie z Fury’m gdziekolwiek, ale z drugiej strony – Phil ma twarz, która aż prosi się o rabunek. Inna sprawa, że obaj pewnie skopaliby ewentualnym rabusiom tyłki, więc wybieram Phila.
23) 1 (Tony) i 9 (Maria Hill) niechętnie łączą siły w celu uratowania świata przed zagrożeniem stanowionym przez złowieszczą tajną organizację 4-ki (Natasha). 11 (Loki) oferuje im pomoc, jednak potem okazuje się, że w rzeczywistości jest szpiegiem 4 (Natasha). W międzyczasie 4 (Natasha) porwał 12 (Pepper), aby zmusić ich do poddania się. Za mądrą radą 5 (Hawkeye) odnajdują 3 (Banner), która daje im to, czego potrzebują do ukończenia zadania. Jaki tytuł dał(a)byś temu fikowi?
„Dzień, w którym Czarna Wdowa oszalała”.

I zboczone meme Natki. Enjoy!

Character meme 2
Wymień 12 postaci z dowolnego medium (za wyjątkiem OC) i odpowiedz na pytania
1.Tony Stark
2.Stave Rogers
3.Bruce Banner
4.Natasha Romanoff
5.Clint Barton
6.Thor
7.Nick Fury
8.Phil Coulson
9.Maria Hill
10.Howard Stark
11.Loki
12.Pepper Potts

1.Jakie byłyby Twoje odczucia, gdyby 7/8 było w kanonie?
Szczerze? Dziwi mnie, że nie ma żadnych slashowych fików z tym pairingiem.

2.Co by się stało, gdyby 12 zrobił dziecko 8 (albo w drugą stronę, jeśli miałoby to więcej sensu)?
Oj, Tony by się wkurzył. Pewnie w zbroi Iron Mana obdarłby Phila ze skóry, zabił, znalazł sposób, aby wskrzesić i zabił znowu, tylko gorzej.

3.Czy 2 i 6 tworzyliby dobrą parę?
I jak to sobie wyobrażasz, hem? Będą się całować w kinie, na filmie, którego nie rozumieją? I kto by tam był uke? Obaj są tak napakowani testosteronem, że obaj muszą być seme.

4.5/9 czy 5/10?
Clint i Maria Hill, czy Clint i Howard Stark? Niby lepiej, żeby był z agentką Hill, ale co na to Natasha? Już sobie wyobrażam jak wykańcza konkurencję. Abo chociaż straszy ją.

5.Co by się stało, gdyby 7 natknął się na 2 i 12 uprawiających seks?
Gdyby Fury natknął się na Steve’a i Pepper uprawiających seks, poinformowałby najpierw Starka, a potem Peggy Carter. Podczas gdy Tony spróbowałby zrobić ze Steve’m to samo, co z Philem w punkcie 2, Peggy wyjęłaby broń i zaczęła strzelać do Pepper… a potem do Kapitana, że odstawił ten sam numer, co 70 lat temu z pewną napaloną sekretarką.

6.Napisz streszczenie potencjalnego ff 3/10
(Bruce/Howard? WTF?! To znaczy – wiem, że Tony/Bruce jest popularny, a Howard to ogólnie zajebista postać, no ale jakby to mogło wyglądać? Aż mi się pairing młody!Emmett/Marty przypomina. No ale spróbujmy coś z tym zrobić…)
Bruce Banner i Tony Stark przenoszą się w czasie i spotykają Howarda Starka. Tym razem jednak Bruce i Howard zaczynają spędzać coraz więcej czasu na rozmowach o promieniach gamma, przez co Tony robi się zazdrosny i próbuje ich za wszelką cenę rozdzielić.

7.Zaproponuj tytuł dla fika typu hurt/comfort 7/12.
Fury/Pepper? Co z tą dziewczyną? To meme sprawia, że Pepper nagle ze wszystkimi sypia. Aż dziw, że nie było jeszcze żadnego femslashu, a Tony Stark nie dorobił sobie rogów do pancerza, które wprawiłyby w zdumienie Lokiego.
Ale nie. To nie będzie żaden romantyczny pairing.
No więc tytuł byłby: „Czekając na jego powrót, albo: Rozmowy sam na sam z dyrektorem Fury’m.”

8.Jakiego narzędzia literackiego/wątku fabularnego użyłabyś, aby 4 rozdziewiczył 1?
Panie i panowie, tylko w tym meme można rozdziewiczyć Tony’ego Starka!
Ja użyłabym jakiegoś narzędzia, które przywracałoby dziewictwo (och, to by było genialne) albo zmieniało delikwenta w nieśmiałego nastolatka, który może zostać przywrócony do pierwotnej postaci tylko, jeśli przeżyje swój pierwszy raz. Jako że Pepper miałaby opory, aby uprawiać seks z nastoletnim Tony’m, na ochotnika do rozdziewiczenia go zgłosiłaby się Czarna Wdowa. Ale mówiłaby przy tym: „Nie do wiary, że ja ci to wszystko muszę tłumaczyć…”

9.Co 7 mógłby krzyczeć szczytując?
Szczytujący Fury – samo to jest już trudne do wyobrażenia. A co dopiero co miałby przy tym krzyczeć.
„O, czuję, że helicarrier podchodzi do lądowania!” He, He, chcieć to móc.

10.Gdybyś pisała songfika o 3, jaką piosenkę byś wybrała?
To łatwe. Three Days Grace – Animal I Have Become.

11.Jeśli napisałabyś fika 1/6/12, jakie byłyby ostrzeżenia?
Fik z Tony/Thor/Pepper? SHEER MADNESS.

12.Dobra strategia podrywu dla 10 do użycia na 2?
Mówiłam w poprzednim meme, że będzie gorzej. Co ja mam, kurde, z tym zrobić?! Szczęście, że tym razem jest na odwrót.
„Hej, kapitanie. Pokazać ci jak wysoko mogę się wznieść w mojej sypialni?”
I tak oto Tony Stark się nigdy nie narodzi.

13.Jaki jest najbardziej skrywany fetysz 6?
Crossdressing. Dodatkowe punkty, jeśli jest to na terytorium Jotunów, a Thor ma na sobie sukienkę Freyi.

14.Czy 11 poszedłby do łóżka z 9? Na trzeźwo czy po pijaku?
Na trzeźwo. Loki nie pogardziłby towarzystwem agentki Hill. Wie, że mógł trafić gorzej, będąc umieszczonym w tym meme.

15.Jeśli 3 i 7 byliby parą, kto (najczęściej) byłby na górze?
To dopiero byłby dziwny pairing. Zwarzywszy na to, że Hulk nie pozwala Bruce’owi uprawiać seksu, każda próba spędzenia z nim nocy, nie mówiąc już o zdobywaniu przewagi, kończyłaby się przybyciem Tego Drugiego i rozróbą w sypialni.

16."1 i 9 tworzą szczęśliwy związek, dopóki 9 nie odchodzi nagle do 4. 1 ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z 11 i krótki, nieszczęśliwy romans z 12. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie 5, odnajduje prawdziwą miłość w osobie 3." Jak zatytułowałabyś tego fika? Wymień trzy osoby, które mogłyby to Twoim zdaniem przeczytać.
No to popatrzmy co nam wyszło:
"Tony i agentka Hill tworzą szczęśliwy związek, dopóki agentka Hill nie odchodzi nagle do Natashy Romanoff. Tony ma złamane serce. Ładuje się w jednonocną przygodę z Lokim i krótki, nieszczęśliwy romans z Pepper. Ostatecznie, dzięki mądrej radzie Clinta, odnajduje prawdziwą miłość w osobie Bruce’a."
Gdyby zamienić miejscami Marię Hill i Pepper byłby to całkiem sensowny fanfik. Na pewno jakieś dziewczyny na fanfiction.net już napisały coś takiego.
Tytuł byłby: „Tony Stark w poszukiwaniu miłości”.

Villain meme będzie potem.

Astroni 
mistrz

Wysłany: 2013-09-27, 23:20   

Ojej, czy to wszystko moja zasługa? Nie odpowiadajcie, chcę żyć w błogim przeświadczeniu, że tak

Natka napisał/a:
11. Nick Fury przechodzi zmianę płci. Z kim przespałby się najpierw, ze Stevem czy z Tony'm?

A musi wybierać? Dziewiąte pytanie twierdzi, że Tony lubi trójkąty.

X)
Ojjj, niektóre kombinacje naprawdę prześmieszne (2, 13, 15, 18, 20, 21...)

No a teraz Meg:

RedHatMeg napisał/a:

21) Największy sekret 6 [Thora]?
Lubi My Little Pony. Stare.

Noooooo, to jeszcze nie tak tragicznie

RedHatMeg napisał/a:
Aż dziw, że nie było jeszcze żadnego femslashu, a Tony Stark nie dorobił sobie rogów do pancerza, które wprawiłyby w zdumienie Lokiego.

Kobieto, ty chcesz mnie zabić? XD Szczerze: to jeden z najgenialniejszych tekstów, jakie słyszałam, odkąd... no nie wiem, od kiedy. W każdym razie motyw demotywacji rogatego boga za pomocą tego, co gościowi wyrosło na pancerzu... No nie, padam.

5, 9, 12, 14... A zresztą, co drugie dobre, i z tego i z poprzedniego.

^^^

Mówi się, że Dukaj powiedział, że Tylko niewolników, szaleńców i samobójców nie obchodzi polityka. Mało kto wie jednak, że powiedział to ustami nie słynącej z mądrości postaci i to w świecie, w którym demokracja jest zarazą, a Słońce krąży dookoła Ziemi (naprawdę, nie tylko według astronomów!).

Odpowiedz do tematu